1. Новини Закарпаття
  2. >

Чому не варто оновлювати macOS Catalina

Надійшло багато відгуків користувачів щодо непрацездатної операційної системи

Надійшло багато відгуків користувачів щодо непрацездатної операційної системи

Користувачі MacBook скаржаться на форумах Apple на проблеми з оновленням операційної системи macOS Catalina 10.15.4. За їх словами, деякі ПК і лептопи перетворюються в «цеглини» і не реагують на будь-які дії.

Один з користувачів стверджує, що встановив оновлення Catalina 10.15.4 на свій iMac 2017 року, після чого комп'ютер відключився на кілька годин - весь цей час на екрані було видно тільки біле яблуко. Власник ПК перезапустив пристрій, після чого на екрані з'явився біле коло з товстою білою лінією на чорному тлі, такого ж розміру, що і зображення яблука. Повторні перезапуски ні до чого не привели, тому користувач перейшов в режим відновлення і повернувся до бекапу - тільки після цього iMac став працездатний.

Читайте на ГК:Сексуальна місіс Клаус: Кайлі Дженнер показала фігуру в розкішній сукні – гарячі фото

Інший користувач спробував оновити ОС на своєму 13-дюймовому MacBook Air 2018 року. За його словами, лептоп був повністю заряджений і підключений до мережі, але на середині установки вимкнувся і більше не включався. При цьому при натисканні і утриманні кнопки харчування ноутбук ніяк не реагує - не включається і не запускає вентилятори. Аналогічні проблеми торкнулися версію MacBook Pro 2019 року.

Однак деякі користувачі відписали в форумі, що встановили оновлення без будь-яких проблем. Так, один з них зміг оновити два Mac Mini 2015 року, 16-дюймовий MacBook Pro 2019 і 13-дюймовий MacBook Pro 2018, і не зазнав ніяких проблем.

На даний момент Apple ніяк не прокоментувала ситуацію. Кілька користувачів написали на форумі, що зв'язалися зі службою підтримки компанії і їм призначили експертизу, щоб перевірити пристрої. У той же час ще не поновили свої ПК власники iMac і MacBook пишуть, що поки почекають з установкою нової версії macOS Catalina 10.15.4.

Читайте на ГК:"Гаряча" фотосесія у спідній білизні від американської моделі із України розбурхала мережу (ФОТО)
Читайте на ГК:Міні-скульптурка Альфреда Нобеля у Стокгольмі: черговий шедевр художника-скульптора із Закарпаття (ФОТО)
Читайте на ГК:"Роздяглася на пляжі": "гарячі" кадри дружини актора Венсана Касселя (ФОТО 18+)
загрузка...