1. Головна
  2. >
  3. ІТ і технології

Microsoft, Ford, Mercedes та багато інших компаній створили консорціум з виробництва апаратів ШВЛ

129

До боротьби з COVID-19 приєднуються все більше компаній

Microsoft, Ford, Mercedes та багато інших компаній створили консорціум з виробництва апаратів  ШВЛ

Консорціум великих британських промислових, технологічних та інжинірингових компаній з аерокосмічного, автомобільного і медичного секторів об'єднав свої зусилля для виробництва медичних вентиляторів. В об'єднанні беруть участь Ford, GKN, Microsoft та інші.

Виробництво буде вестися на основі розробок британських фірм Penlon і Smiths Group.

Так компанії відреагували на заяву британських медиків і уряду про те, що їм потрібно більше апаратів ШВЛ в умовах пандемії коронавірусу.

За офіційним запитом уряду члени консорціуму VentilatorChallengeUK домовилися про проектування, складання та тестуванні систем вентиляції та її компонентів на майданчиках по всій Великобританії. Апарати ШВЛ будуть відповідати специфікаціям, встановленим Агентством з регулювання лікарських засобів і виробів медичного призначення.

Консорціум очолює High Value Manufacturing Catapult, створена Innovate UK, урядовим агентством, яке працює над розвитком наукових і технологічних інновацій. Дік Елсі, виконавчий директор HVM, сказав: «Цей консорціум об'єднує деякі з найбільш інноваційних компаній в світі. Кожен день їх висококваліфікований персонал співпрацює в створенні рішень, які допомагають мільйонам людей. Вони працюють разом з неймовірною рішучістю і енергією, щоб збільшити виробництво таких необхідних вентиляторів і боротися з вірусом, який вражає людей у багатьох країнах. Я впевнений, що у цього консорціуму є навички і інструменти, щоб змінити ситуацію і врятувати життя ».

Microsoft працює з партнерами Avanade, Content & Code, IT Lab і PTC для підтримки роботи консорціуму. Корпорація надає йому вільний доступ до сервісу Microsoft Teams, щоб компанії могли легко відправляти повідомлення, спілкуватися, проводити тренінги і обмінюватися документами з будь-якого місця.

Microsoft HoloLens і підрозділ мобільних пристроїв запустять додаток PTC Vuforia Expert Capture для створення та обміну навчальним контентом. Це дасть можливість працівникам консорціуму ознайомитися з інструкціями про те, як вибудувати нові виробничі процеси, необхідні для виготовлення вентиляторів. Крім того, Dynamics 365 Remote Assist буде пропонувати відеозв'язок в режимі гучного зв'язку на базі HoloLens.

Як відзначають в Microsoft, замість того щоб поміщати користувачів в повністю згенерований комп'ютером світ, як це робить віртуальна реальність, HoloLens дозволяє їм розміщувати 3D-моделі в кімнаті поруч. Оскільки продукт на базі Windows 10 не має проводів або зовнішніх камер, а також не вимагає підключення до телефону або ПК, користувачі можуть буквально ходити по створеним об'єктам і взаємодіяти з ними за допомогою жестів, погляду і голосу.

«В даний момент немає більш критично важливого сектора, ніж охорона здоров'я, тому ми працюємо цілодобово, щоб підтримувати Національну службу охорони здоров'я Великобританії по ряду напрямків з моменту початку кризи COVID-19», - сказала Сінді Роуз, виконавчий директор Microsoft в Великобританії.

У консорціумі беруть участь Airbus, BAE Systems, Ford, GKN Aerospace, High Value Manufacturing Catapult, Inspiration Healthcare, Meggitt, Penlon, Renishaw, Rolls-Royce, Siemens, Smiths Group, Thales, Ultra Electronics, Unilever, Haas F1, McLaren, Mercedes, Red Bull Racing, Racing Point, Renault Sport Racing і Williams.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber