1. Новини Закарпаття
  2. >

Apple не призупиняє розробку своїх продуктів

Apple дозволила співробітникам забирати прототипи пристроїв додому

Apple дозволила співробітникам забирати прототипи пристроїв додому

Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила корпорацію Apple прийняти культуру віддаленої роботи, якої вона так довго уникала, пише Bloomberg. Компанії довелося дозволити своїм співробітникам брати прототипи нових пристроїв додому, щоб працювати з ними.

Для Apple перехід з офісу на дистанційну роботи - досить складне завдання для корпорації, яка працює над створенням нових девайсів. Раніше Apple всіляко намагалася приховати від громадськості свої нові продукти, затемнюючи вікна в офісі в Купертіно, замикаючи прототипи в шафах і забороняючи співробітникам обговорювати деталі розробки навіть зі своїми дружинами. Тепер же забезпечити секретність стає набагато важче, і через це в роботі компанії були незначні затримки, розповіли виданню співробітники Apple, які побажали залишитися невідомими.

Читайте на ГК:Масштабна трагедія у Марокко: потужний землетрус забрав не одне життя

У березні компанії довелося закрити велику частину офісів своєї штаб-квартири Apple Park і декількох кампусів, оскільки влада Каліфорнії оголосила про загальний перехід на віддалену роботу через коронавірус. Тепер співробітникам можна з'являтися на роботі тільки при наявності спеціального дозволу. З огляду на те, що більшість пристроїв Apple розробляється в Apple Park і прилеглих будівлях в Купертіно, деяким інженерам все ж доводиться відвідувати офіс, при цьому відділення компанії в Сан-Дієго, Італії, Німеччини та азіатських країнах закриті повністю.

Корпорація розіслала повідомлення співробітникам, в яких йдеться про те, що Apple важливо зберігати конфіденційність щодо розробки своїх пристроїв, тому настійно попросила їх вжити всіх необхідних заходів.

Зупиняти ж розробку своїх нових продуктів компанія не має наміру. В даний момент в Apple працюють над новими версіями колонок HomePod, Apple TV, MacBook Pro, бюджетних iPad, Apple Watch і iMac, які повинні бути презентовані в цьому році. Крім того, Bloomberg пише, що компанія не збирається переносити реліз флагманських iPhone - він повинен відбутися восени, як і планувалося.

Читайте на ГК:Не видасть чоловіків, які втекли з України: одна з країн проти екстрадиції українців призовного віку
Читайте на ГК:«Велика частина» його корпусу пішла під воду: акули атакували російське судно
Читайте на ГК:Нічна атака РФ: сусіди румуни публікують відеокадри вибухів (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська