1. Новини Закарпаття
  2. >

Гравці Minecraft відтворили нашу планету в реальному масштабі

Планета Земля в світі Minecraft

Планета Земля в світі Minecraft

Гравець Minecraft відтворив планету Земля в натуральну величину за допомогою модів і запропонував іншим гравцям заповнити карту штучними об'єктами - містами, кордонами і будівлями.

Відтворення планети в натуральну величину стало можливим завдяки використанню двох модів, Terra 1-к-1 і Cubic Chunks. Як пояснив автор проекту PippenFTS, в грі Minecraft висота будівель і об'єктів зазвичай обмежується 255 м, через що відтворення повноцінного земного ландшафту неможливо. Використання Cubic Chunks «змінює форму блоків Minecraft на куб 16x16x16, завдяки чому висота збірки не обмежується». Наступний етап - застосування моду Terra 1 tо 1, створеного моддерами orangeadam3 і shejan. Цей мод бере інформацію з архівів географічних даних (таких як Google Maps) і перетворює її в блоки Minecraft, точно відображаючи ландшафт землі, дороги і лісові масиви з урахуванням кліматичних умов.

Читайте на ГК:Річка і оголене тіло: Демі Роуз потішила фанатів еротичною фотосесією (ФОТО 18+)

Уже зараз Земля частково готова, але проте карта поки працює нестабільно. Деякі великі природні об'єкти вона перетворює в частину ландшафту - вершини гір, на яких повинен бути сніг, поки голі, а льодовики реєструються як просто сніжна місцевість. Замість Південного полюсу на карті - нескінченна сніжна пустка. Крім того, в цій версії світу немає міст і локацій, створених людьми.

Щоб вирішити ці проблеми, PippenFTS запустив колективний проект під назвою Build The Earth. Він розраховує, що за допомогою інших гравців зможе побудувати в грі кожен створений людством об'єкт. Сам PippenFTS займеться будівництвом свого рідного міста Сіетла.

PippenFTS сподівається, що гравці завантажать моди, відновлять певні області планети в масштабі від 1 до 1, а потім з'єднають їх всі разом, використовуючи редактори карт. Це масштабний захід, але PippenFTS запустив сервер на Discord, щоб гравці, охочі взяти участь в проекті, могли координувати свої зусилля.

«Апаратні обмеження - це наша головна перешкода, але одного разу вона буде подолана», - наводить коментар гравець порталу Rock Paper Shotgun.

Читайте на ГК:Науковці пояснили, чому для дорослих так швидко летить час

На сьогодні у відео, присвяченому проекту, вже більш 8,2 млн переглядів. Як пише PippenFTS, він не очікував такої уваги.

«Я не очікував такої реакції, у мене слів немає. Кількість відгуків на Discord просто шалений. Проект набирає обертів, і схоже, що ми зможемо його завершити », - написав він у коментарі до відео і додав, що запустив Patreon для покриття витрат на сервер.

Як пише Eurogamer, гравці активно надають моделі університетів, хмарочосів Манхеттена і навіть своїх вулиць для проекту. Серед останніх додавань - Будівля Джексона в Ешвіллі, Пауер Плант Молл в Філіппінах, Сіднейський оперний театр і місто Сочі.

Читайте на ГК:У Росії бунтують військові: експерт розповів у чому причина незадоволення (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Землі вирує магнітна буря: названо всі небезпечні дати
Читайте на ГК:Що віщують зірки: гороскоп на 5 листопада для всіх знаків Зодіаку
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська