1. Новини Закарпаття
  2. >

NVIDIA надає 90-денний доступ до програмного забезпечення

У зв'язку з переходом співробітників на віддалену форму роботи, компанія надає 90-денний доступ до ПЗ

У зв'язку з переходом співробітників на віддалену форму роботи, компанія надає 90-денний доступ до ПЗ

NVIDIA оголосила про розширення безкоштовного 90-денного доступу до програмного забезпечення для віртуалізації GPU з 128 до 500 ліцензій. Міра приймається для того, щоб підтримати компанії, які переводять співробітників на режим віддаленої роботи.

Ліцензії дозволяють фірмам, які працюють на GPU від NVIDIA, організувати інфраструктуру прискорених віртуальних робочих столів. Крім того, компанії отримають можливість динамічно перерозподіляти навантаження між GPU, щоб задіяти графічні процесори, які використовуються в інших проектах, для організації роботи віддалених співробітників.

У різних сферах роботи застосовуються різні вимоги, тому NVIDIA пропонує кілька видів кастомизованого ПЗ для віртуалізації GPU.

Всі три рівні спеціалізованого ПЗ від NVIDIA доступні в рамках розширеної безкоштовної ліцензії:

Читайте на ГК:У США батько врятував дочку від триметрового алігатора (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Підліток викрав Porsche за £ 82 тисячі і розбив його (ФОТО)
Читайте на ГК:Супермодель в бікіні проїхалася верхи на верблюді (ВІДЕО)

NVIDIA GRID забезпечує легку в управлінні віртуалізацію робочих столів (VDI) шляхом віртуалізації систем і додатків;

NVIDIA Quadro Virtual Data Center Workstation забезпечує продуктивність рівня робочої станції в графічних додатках для тих, хто працює з контентом;

NVIDIA Virtual Compute Server прискорює роботу з віртуалізованних сервером за допомогою GPU в таких ресурсномістких завданнях, як штучний інтелект, глибоке навчання і обробка великих масивів даних на віртуальній машині.

NVIDIA заявила, що гарантує надійний захист для конфіденційної інформації. Вона зберігається в дата-центрі, а не на локальних клієнтських пристроях.

Читайте на ГК:NASA успішно запустила важку ракету-носій Atlas V з новим марсоходом Perseverance
Читайте на ГК:Telegram подав офіційну антимонопольну скаргу в Єврокомісію на Apple
Читайте на ГК:Ілон Маск заявив, що в Tesla готові ділитись технологіями та ліцензувати автопілот

Компанії можуть розгортати віртуальні робочі станції, проводити обчислення і забезпечувати віртуальний доступ з дата-центрів, встановивши ПЗ на всі GPU на базі архітектур Pascal, Volta і Turing, включаючи NVIDIA Quadro RTX 6000 і RTX 8000, а також NVIDIA M10 і M60 GPU.

NVIDIA також надає безкоштовний 90-денний доступ до ПО Parabricks для дослідників геному COVID-19.

Раніше NVIDIA закликала своїх користувачів надати для проекту Folding @ Home обчислювальні потужності їх відеокарт. Альтернативний проект розподілених обчислень вже досяг 470 петафлопс обчислювальних потужностей, в два рази більше, ніж у Summit, найшвидшого суперкомп'ютера в світі. Поточні можливості Folding @ Home порівнянні з сумарною потужністю семи кращих суперкомп'ютерів світу разом узятих. Оціночні дані про кількість пожертвуваних користувачами для досліджень ядер СPU / GPU: більше 27 млн.

Читайте на ГК:"Гола" фотосесія Белли Хадід (ФОТО 18+)
Читайте на ГК:"Більше не потрібна довідка про негативний ПЛР-тест": Болгарія знову змінила правила в’їзду для українських туристів
Читайте на ГК:В’їзд у ЄС по безвізу заборонений: українців попереджають про нелегальних перевізників та заборону в’їзду у ЄС
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська