1. Новини Закарпаття
  2. >

Незабаром в Android зʼявиться функція, як в Apple

Яке нововведення чекає користувачів смартфонів Android

Яке нововведення чекає користувачів смартфонів Android

Вийшла друга збірка Android 11 для розробників. Google підтвердив, що займається розробкою функції швидкого обміну файлами між смартфонами, яка буде схожа на AirDrop.

AirDrop - функція обміну файлами для iOS і macOS, яка дозволяє користувачам швидко обмінюватися файлами один з одним без сторонніх додатків. У Android було подібне рішення під назвою Android Beam на основі технології NFC, але Google прибрав цю функцію з смартфонів починаючи з Android Q.

У 9to5Google виявили, що в частині заміток міститься згадка функції під назвою «Швидкий обмін». «При спільному використанні файлів за допомогою Fast Share між двома пристроями Pixel 4 операція завершується успішно, але призначений для користувача інтерфейс на пристрої, який отримує файл, вказує, що він не отримав файл», - йдеться в примітці.

Перша інформація про Fast Share з'явилася влітку 2019 року. Тоді повідомлялося, що функція використовує Bluetooth для установки контакту між пристроями, після чого можна передавати файли через Wi-Fi, щоб передавати файли більшого розміру набагато швидше, ніж Android Beam.

Google поки не повідомляє, коли випустить цю функцію, але очікується, що можливість спільного використання буде доступна і в більш старих версіях платформи.

Раніше XDA-Developers повідомляв про те, що Samsung розробляє свій аналог AirDrop або Quick Share - «простий інструмент для швидкої передачі файлів між двома телефонами Galaxy».

Сервіс буде, по всій видимості, працювати так само, як і більшість інших аналогічних служб. Якщо користувач буде знаходитися поряд з іншим пристроєм, який буде підтримувати цю функцію, вона дозволить йому поділитися картинкою, відео або файлом. Quick Share буде пропонувати два варіанти для передачі файлів: Contacts-only ( «Тільки для списку контактів») і Everyone ( «Для всіх»).

Очікується, що Quick Share дозволить користувачам тимчасово завантажувати файли в Samsung Cloud. У день можна буде передавати в хмару не більше 2 Гб. Сервіс, швидше за все, буде запущений з Galaxy S20 +.

Перша версія Android 11 Developer Preview 1 стала доступна розробникам в лютому. Google випустила її приблизно на місяць раніше, ніж зазвичай, щоб у сторонніх розробників було більше часу оцінити нововведення, вказати на баги і помилки, а також відіслати команді Google перші відгуки по API нової системи.

Як повідомляється, в першу тестову збірку Android 11 запровадили механізм, який обмежує можливість додатків збирати в фоновому режимі дані про місцезнаходження пристрою. Користувачам надали опцію давати «одноразовий» дозвіл на збір інформації про місцезнаходження. При виборі цієї опції додаток може отримувати доступ до даних тільки до тих пір, поки користувач не вийде з нього, а при наступному вході доступ потрібно запитувати знову.

Читайте на ГК:"Гроші не даватимуть, але один раз забезпечать безплатними квитками...": уряд Чехії ухвалив зміни у закон про українців
Читайте на ГК:"Шторм смерті": масштабна трагедія сколихнула жителів Лівії
Читайте на ГК:Презентація iPhone: характеристики новинки від Apple - iPhone 15 Plus
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська