1. Новини Закарпаття
  2. >

Колишній працівник Google підтвердив крадіжку даних з компанії

Ентоні Левандовскі отримав вирок від суду щодо справи у крадіжці конфіденційної інформації

Ентоні Левандовскі отримав вирок від суду щодо справи у крадіжці конфіденційної інформації

Інженер Ентоні Левандовскі, який працював в Google, а потім перейшов в Uber, зізнався в крадіжці конфіденційної інформації про технології систем безпілотного водіння.

Левандовскі погодився піти на визнання в рамках угоди з владою. Тепер звинувачення має право вимагати в суду не більше 30 місяців ув'язнення для інженера. У разі невизнання провини йому загрожувало до 10 років.

«Ми сподіваємося, що подібний результат справи з визнанням провини дозволить йому продовжити життя і зосередити свої зусилля на чомусь потрібному, наприклад розвитку нових технологій», - зазначив адвокат підсудного Майлс Ерліх.

Варто відзначити, що Левандовскі визнав провину тільки по одному з 33 звинувачень. В обмін на це інші звинувачення були з нього зняті.

Представник прокуратури США від коментарів відмовився.

Раніше в цьому місяці Левандовскі подав позов про захист від банкрутства після того, як суд зобов'язав його виплатити Google $ 179 млн у цивільній справі, пов'язаній з крадіжкою комерційної таємниці. Левандовскі зараз знаходиться в суперечці з Uber з приводу того, хто несе відповідальність за оплату цього рішення.

Колишній інженер компанії Waymo, одного з підрозділів Google, Левандовскі стояв біля витоків проекту по розробці безпілотників. У 2017 році Google звинуватив його, на той момент голову технологічного підрозділу Uber Technologies Inc., в крадіжці технічної інформації по створенню лідара для систем безпілотного водіння. Корпорація заявила, що інженер незаконно скачав 14 тисяч документів про проект безпілотних автомобілів Chauffeur з внутрішнього сервера компанії на свій ноутбук.

Суд зобов'язав Uber повернути Alphabet всі документи по технології лідара, а інженера звільнити.
Згодом Uber Technologies і Waymo домовилися врегулювати претензії на суму $ 245 млн. Після цього мін'юст США пред'явив Левандовскі кримінальні звинувачення. Інженер не визнавав своєї провини.

Читайте на ГК:"Гроші не даватимуть, але один раз забезпечать безплатними квитками...": уряд Чехії ухвалив зміни у закон про українців
Читайте на ГК:"Шторм смерті": масштабна трагедія сколихнула жителів Лівії
Читайте на ГК:Презентація iPhone: характеристики новинки від Apple - iPhone 15 Plus
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська