В італійські лікарні почали завозити принтери для друку клапанів для респіраторів хворим
В одній з італійських лікарень запасні клапани для респіраторів, необхідних для підтримки життя пацієнтів під час інтенсивної терапії, друкують на 3D-принтері. До такого рішення прийшли лікарі, зіткнувшись з дефіцитом деталей через спалах коронавірусу.
«Одна з найбільших проблем пандемії коронавірусу - величезна кількість людей, які потребують інтенсивної терапії і яким необхідні працюючі респіратори. Коли в лікарнях перебувають тисячі пацієнтів, там швидко закінчуються ресурси, і раптово звичайні умови стають небезпечними для життя. Одна італійська лікарня опинилася в такому становищі: у неї закінчилися клапани для респіратора, необхідного для порятунку пацієнтів. Врятувати ситуацію могло додаткове виробництво», - повідомляє портал Hackaday.
Як пояснює 3D Printing Media Network, дефіцит клапанів трапився в лікарні в місті Брешія, яка розташовується недалеко від одного з районів, найбільш серйозно постраждалих від коронавірусной інфекції.
«Даний клапан являє собою пластикову деталь, яку необхідно замінити, коли пристрій використовується для нового пацієнта, щоб забезпечити стерильність», - пояснює Hackaday.
Про дефіцит дізналася Нунція Валліні, редактор місцевої газети Giornale di Brescia. Вона підняла тривогу, і з її допомогою вдалося вийти на компанію, яка відгукнулася на проблему. Місцева компанія Isinnova доставила 3D-принтер прямо в лікарню, де всього за кілька годин виготовили пробні клапани з використанням системи екструзії ниток. На наступний день співробітники лікарні повідомили, що «система працює». До 14 березня диханню десяти пацієнтів допомагав респіратор з клапаном, надрукованому на 3D-принтері. Після того, як лікарі зрозуміли, що клапани працюють, інша компанія, Lonati SpA, надрукувала ще більше деталей з використанням високоякісного лазерного 3D-принтера.
Як зазначає портал 3D Printing Media Network, після публікації дуже багато компаній звернулися з пропозицією допомоги.
«Оскільки вірус неминуче продовжує поширюватися по всьому світу і руйнує логістичні ланцюжки, 3D-принтери завдяки винахідливості людей можуть допомогти. З його допомогою можна створити клапан, захисне спорядження, маски, і все, що вам потрібно і що ви не можете отримати від свого звичайного постачальника».
Читайте також:
- На деревах й під снігом: скляне чудо у закарпатських лісах. Людей тягне магнітом (ФОТО)
- На Закарпатті вводили аварійні відключення й відмінили одну з черг
- На Закарпатті забили на сполох: дитину рятує уся громада. Що сталось?
- Закарпатцям слід готуватися до відключень світла 27 листопада: обленерго оприлюднило новий графік
- Поділитись:
- Twitter(X)
- Telegram
- Viber
Популярний месенджер чи реальна небезпека?: відомо...
Буданов назвав Telegram загрозою націона...
08.09.2024 11:17 84 0 ІТ і технології
Ціни шокують: уже з 27 вересня українці зможуть пр...
Відомо скільки коштуватиме iPhone 16 в У...
11.09.2024 13:01 225 0 ІТ і технології
Уже в жовтні: Microsoft припинить підтримку деяких...
Планується припинення підтримки одразу 7...
11.09.2024 22:01 128 0 ІТ і технології
Українська кіберспортивна команда лідирує за перег...
Гравці української NaVi 22 липня вдруге ...
12.09.2024 13:04 79 0 ІТ і технології
В Apple хочуть блокувати деякі iPhone: хто ризикує...
Вчора, 12 вересня, для бета-тестерів зап...
13.09.2024 23:08 360 0 ІТ і технології