1. Головна
  2. >
  3. ІТ і технології

Гендиректора не збираються звільняти.

172

Що спровокувало конфлікт між Джеком Дорсі Twitter та інвесторами?

Гендиректора не збираються звільняти.

9 березня 2020 року Twitter оголосила про підписання угоди про співпрацю з двома інвесткомпаніями - Silver Lake і Elliott Management. Згідно з текстом угоди, генеральний директор і засновник Twitter Джек Дорсі збереже за собою посаду, а в складі ради директорів компанії відбудуться зміни - Silver Lake і Elliott Managemen отримають за місцем в раді директорів Twitter. До того ж компанія отримає $1 млрд від Silver Lake на зворотній викуп своїх акцій.

Раніше в кінці лютого 2020 року, після того, як компанія Elliott Management придбала значну частку акцій Twitter, представники інвесткомпанії заявили, що вимагатимуть відставки Джека Дорсі з поста глави Twitter, який він займає з 2015 року. Дорсі також займав цю посаду і раніше - з 2006 року по 2008 рік.

Звільнення гендиректора Twitter домагався особисто засновник Elliott Пол Сінгер. Йому не сподобалося, що Дорсі витрачає робочий час в Twitter неефективно, займаючись сторонніми проектами - він одночасно керує платіжним сервісом Square, а ще Дорсі планував в 2020 році на шість місяців переїхати жити і працювати в Африку.

«Головою Twitter хочуть бачити людину, яка буде працювати повний день, так як в розпал епідемії коронавірусу, напередодні виборів президента США і початку літніх Олімпійських ігор на майданчику очікується приплив користувачів і рекламодавців», - пояснював свою позицію Пол Сінгер.

На захист Дорсі стали співробітники Twitter і багато користувачів соцмережі, а також представники Silver Lake, які змогли втрутитися в ситуацію протистояння з Elliott Management і в рамках нової угоди викуповують акції Twitter на $1 млрд, тим самим зберігши Дорсі його посаду. Примітно, що Дорсі після цих подій передумав їхати в Африку, щоб не робити нових помилок і надавати Elliott Management ще один шанс на зміщення його з посади голови Twitter.

Однак, ситуація в керівництві компанії далі може змінитись, наприклад, журналісти видання Engadget пояснюють, що в 2020 році перед Дорсі постало складне завдання - знайти спосіб прискорити зростання виручки Twitter і збільшити її частку в сфері цифрової реклами. Наскільки він впорається з нею в такий складний для користувачів сервісу час ще незрозуміло.

Нагадаємо Google анонсувала нову бібліотеку з відкритим вихідним кодом.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber