1. Головна
  2. >
  3. ІТ і технології

Як у Facebook обробляють дані за допомогою роботів

149

Як Facebook використовує робототехніку у дата-центрах

 Як у Facebook обробляють дані за допомогою роботів

Згідно з інформацією Business Insider, інженери Facebook вже деякий час використовують різні мобільні роботизовані рішення для моніторингу, обслуговування інженерних та інформаційних систем в деяких дата-центрах компанії.

Представник компанії підтвердив, що Facebook використовує робототехнічні рішення для допомоги своїм інженерам.

«Facebook рік тому почала програму впровадження та використання мобільних роботизованих платформ для допомоги нашим інженерам вимірювати та контролювати необхідні параметри різних систем всередині центрів обробки даних. На сьогодні декілька видів таких пристроїв працюють в наших дата-центрах»,- розповіла прес-секретар Facebook Медані Роу. Однак представити фотографії чи зображення роботів відмовились.

З 2019 року в Facebook є окрема команда інженерів під назвою Site Engineering Robotics Team, які обслуговують і керують парком роботів. У травні 2019 ця команда складалась лише з двох співробітників, під кінець року в її складі було не менш ніж шість інженерів.

Також Facebook шукає інженера-механіка, який буде працювати над створенням прототипу нового обладнання і перетворенням концепцій в проекти «виробництва з низьким та середнім об’ємом».

Окрім інженерів в компанії шукають програміста інженерних інтерфейсів робототехніки, який буде займатися розробкою додатків для роботів і підтримки їх апаратного забезпечення.

 

Компанії навчили штучний інтелект визначати коронавірус.

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber