2. >

Здобув «золото»: закарпатець показує хороші результати на Кубку Європи з лижної акробатики (ФОТО)

10.12.2022 20:39 Спорт

Кубок Європи з лижної акробатики стартував у Фінляндії у місті Рука.

У першому етапі змагань одразу два українці зійшли на медальний подіум, пише «Карпатський об’єктив».

Учасник зимової Олімпіади-2022 у Пекіні 24-річний Олександр Окіпнюк із Закарпаття виграв «золото», а 18-річний фристайліст Максим Кузнєцов з Рівненщини став бронзовим призером.

Другий етап Кубка Європи відбудеться 17-19 березня в австрійському Гайссау-Гінтерсі.

Читайте на ГК:Навіть небо плаче від болю: небесне військо поповнив 20-річний закарпатець (ФОТО)
Читайте на ГК:До уваги жителів регіону: введено особливий режим перебування у окремих зонах Закарпаття
Читайте на ГК:Спецоперація СБУ на Закарпатті: чоловіка викрили у співпраці з країною-агресором та розпалюванні релігійної ворожнечі (ФОТО)