2. >
  4. > >

Закарпатці вибороли 18 медалей на чемпіонаті України з комбат самозахисту ІСО

27.09.2021 15:48 Спорт

Престижні всеукраїнські змагання серед юніорів та дорослих (повний контакт, ІІІ–ІV ранг) відбулися 24–25 вересня у Броварах.

Закарпатська обласна федерація під керівництвом Владислава Горнодя була представлена двома клубами: «Academy of Sport Education» (м. Ужгород) та СК «Ніка» (с. Дубриничі), повідомив КО.

Наші спортсмени продемонстрували хороший рівень майстерності й здобули 18 медалей (8 золотих, 6 срібних та 4 бронзові).

Дві золоті медалі здобув Ігор Домерецький, ще по одній – Юрій Гойзан, Олександр Кучерявий, Федір Юрик, Богдана Бобрик, Таїсія Поп і Валерія Симочко. Срібними призерами чемпіонату стали Роман Митровці, Богдан Гулей, Аліна Бобрик, Анастасія Євтушенко, Софія Митро та Анастасія Хименець. А на третю сходинку п’єдесталу пошани піднімалися Роман Ватраль, Віктор Гавдан, Максим Мегела та Олександр Петрище.

Олег МИКИТА

Нагадаємо, Вікторія Теремта з Виноградова зайняла 4-те місце на міжнародному турнірі з бодібілдингу.

Читайте на ГК:День народження став днем поховання: полеглому Герою із Закарпаття мало б виповнитися 29 років (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Перепалка на Закарпатті: поліцейські затримали підозрюваного у нанесенні тяжких ножових поранень (ФОТО)
Читайте на ГК:Чемпіонат України з футболу: військовий Ужгородського РТЦК та СП зробив символічний удар м’ячем (ФОТО, ВІДЕО)