2. >
  4. > >

Вікторія Теремта з Виноградова зайняла 4-те місце на міжнародному турнірі з бодібілдингу

27.09.2021 13:44 Спорт ВАЖЛИВО Голос Карпат

Про це повідомила Національна федерація бодібілдингу України.

24-25 вересня 2021 року у Празі (Чеська республіка) проходив Міжнародний турнір з бодібілдингу "IFBB Diamond Cup Prague".

Закарпатська спортсменка Вікторія Теремта показала чудовий результат і зайняла на міжнародних змаганнях четверте місце у категорії бікіні серед жінок до 162 см..

Вікторія Теремта – тренерка з фітнесу, молода мама і спортивний нутриціолог, родом з Виноградова. Нещодавно Голос Карпат повідомляв, що у квітні Вікторія зайняла призове місце на змаганнях за Відкритий кубок Києва з бодібілдингу.

Читайте на ГК:Реконструкція у Виноградові триває: запрацював музичний фонтан (ФОТО)
Читайте на ГК:“Вбіг схвильований чоловік зі словами…”: що трапилося на Виноградівщині після півночі? (ФОТО)
Читайте на ГК:Сучасне мистецтво процвітає: у Виноградові відкрили першу персональну вставку юної художниці (ФОТО)