2. >
  4. > >

"Минай" програв удома футболістам зі "Львова"

26.09.2021 19:23 Спорт

У матчі 9 туру Прем'єр-ліги з футболу "Минай" вдома на стадіоні "Авангард" програв "Львову" з рахунком 1:2.

У матчі 9 туру Прем'єр-ліги з футболу

Про це повідомили на Facebook-сторінці закарпатського клубу. Поєдинок пройшов у неділю, 26 вересня.

У першому таймі команда зі Львова відкрила рахунок: на 21-й хвилині гол забив Володимир Якимець. На 43 хвилині "Минай" зрівняв рахунок: відзначився Антон Байдал.

Переможний гол гравці "Львова" провели на 56-ій хвилині матчу: м'яч до свого активу записав Шина.

У підсумку — 1:2. Завдяки цій перемозі "Львів" піднявся на 13-е місце в таблиці. Минай — на 14-й.

Нагадаємо, Визначилися лідери в юнацько-дитячих лігах Берегівщини (ФОТО)

Читайте на ГК:День народження став днем поховання: полеглому Герою із Закарпаття мало б виповнитися 29 років (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Перепалка на Закарпатті: поліцейські затримали підозрюваного у нанесенні тяжких ножових поранень (ФОТО)
Читайте на ГК:Чемпіонат України з футболу: військовий Ужгородського РТЦК та СП зробив символічний удар м’ячем (ФОТО, ВІДЕО)