2. >

Фінал Ліги чемпіонів: футболісти "Манчестер Сіті" та лондонського "Челсі" визначили переможця

30.05.2021 13:03 Спорт

В англійському фіналі Ліги чемпіонів "Манчестер Сіті" з українцем Олександром Зінченком програв лондонському "Челсі" з рахунком 0:1.

В англійському фіналі Ліги чемпіонів

Перед цим півзахисник збірної України у цьому сезоні вже став чемпіоном Англії у складі "МанСіті" та виграв Кубок Ліги, повідомило ВВС.

Але з Лігою чемпіонів не склалося.

"Манчестер Сіті" вперше вийшов до фіналу турніру та вважався його фаворитом, але "Челсі" зміг завоювати ініціативу і вдруге у своїй історії перемогти у головному турнірі Європи.

У першій частині гри "сині" більше атакували й міг забивати Тімо Вернер, але кільки разів зіграв невдало.

А на 42 хвилині після грубої помилки захисту "Манчестер Сіті" нападник "аристократів" Кай Хаверц обіграв голкіпера "містян" Едерсона та відкрив рахунок на користь "Челсі".

Олександр Зінченко не встиг завадити Хаверцу, хоча головної помилки у цьому епізоду припустився інший гравець "Сіті" Джон Стоунз.

У другому таймі через травму "Манчестер Сіті" втратив свого капітана та ключового гравця Кевіна де Брюйне.

Пізніше Пулішич міг подвоїти перевагу "Челсі", але не влучив у вільний кут воріт "МанСіті".

Рефері додав 7 хвилин до основного часу і на останній хвилині Марез міг врятувати "Манчестер Сіті", але не влучив.

У підсумку "Челсі" переміг "МанСіті" - 1:0.

Олександр Зінченко став третім українцем, який вийшов у фінал Ліги чемпіонів, після Андрія Шевченка з "Міланом" та Анатолієм Тимощуком з "Баварією". Шевченко та Тимощук свої фінали виграли.

Фінал цієї Ліги чемпіонів мав пройти у Стамбулі, але через спалах коронавірусу у Туреччині його вирішили перенести у Португалію до Порту.

Читайте на ГК:Відомий актор загинув жахливою смертю у 27 років: що відомо (ФОТО)
Читайте на ГК:Двоє українок потрапили у смертельну аварію в Німеччині: деталі жахливої ДТП (ФОТО)
Читайте на ГК:Можуть вплинути й на роботу комп'ютерів: уповільнення обертання землі та наслідки таких змін