2. >

Найкращим гравцем матчу "Ужгород" - "Рубікон" став Олег Вишневський

23.05.2021 11:36 Спорт

Найкращим футболістом поєдинку 23-го туру групи А Другої ліги, у якому “Ужгород” здолав “Рубікон” (2:1), визнали нападника закарпатської команди Олега Вишневського.

Зокрема, на сайті так охарактеризували виступ Вишневського: “Частіше і небезпечніше за інших пробивав по воротах киян. У першому таймі після його удару зіграв на добиванні Пуканич, після перерви Олег забив сам і двічі ще міг відзначитися — молодець!”

У цьому сезоні Олег Вишневський відзначився 4 голами у ворота суперників. Нападник перейшов до команди під час зимової перерви. Джерело

Нагадаємо, що Закарпатська жіноча команда з футболу готується до чемпіонату України

Читайте на ГК:Навіть небо плаче від болю: небесне військо поповнив 20-річний закарпатець (ФОТО)
Читайте на ГК:До уваги жителів регіону: введено особливий режим перебування у окремих зонах Закарпаття
Читайте на ГК:Спецоперація СБУ на Закарпатті: чоловіка викрили у співпраці з країною-агресором та розпалюванні релігійної ворожнечі (ФОТО)