4. > >

Ужгородці вибороли «золото» і «срібло» всеукраїнських змагань із джиу-джитсу

13.04.2021 22:23 Спорт

Про це повідомили на офіційному сайті Ужгородської міської ради.

Ужгородські спортсмени – представники спортивного клубу «Фанат» – привезли 4 «золота» і 2 «срібла» з ІІ етапу всеукраїнських змагань із бразильського джиу-джитсу Ukraine National Challenge, який відбувся днями, 10 квітня, в Харкові.

Учасники турніру змагалися у своїх вагових категоріях. Ужгородці показали відмінний результат, впевнено дійшли до фіналу. Перші нагороди здобули Володимир Бобров, Олексій Слободянюк, Павло Сігеті, Сергій Митричко, другі місця – у Євгена Щербея та Олександра Дорогіна.

А вже наступного місяця представники СК «Фанат» візьмуть участь у чергових змаганнях із бразильського джиу-джитсу, які відбудуться 15 травня в Одесі – нові перемоги наблизять деяких ужгородських спортсменів до поясів абсолютних чемпіонів України.

Нагадаємо, Хлопець з Мукачева став лауреатом фестивалю-конкурсу «Весно-Love».

Читайте на ГК:День народження став днем поховання: полеглому Герою із Закарпаття мало б виповнитися 29 років (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Перепалка на Закарпатті: поліцейські затримали підозрюваного у нанесенні тяжких ножових поранень (ФОТО)
Читайте на ГК:Чемпіонат України з футболу: військовий Ужгородського РТЦК та СП зробив символічний удар м’ячем (ФОТО, ВІДЕО)