2. >
  4. > >

У змаганнях за Зимовий Кубок Берегівщини визначився один з фіналістів (ФОТО)

11.04.2021 22:46 0 Спорт Автор: Голос Карпат

Зустрічались команди місцевого “Берегвідийка” та призера виноградівської зони - Королева.

У першому таймі ініціатива була в руках, вірніше ногах, господарів – вони чіткіше контролювали м’яч, більше володіли ним і вже на перших хвилинах поєдинку створили кілька гольових моментів. Але шкіряний вперто не йшов у ствір воріт гостей: або на висоті був кіпер виноградівців, або ситуацію рятувала стійка, чи куля летіла не в ціль.

У другій половині грі “Берегвідийк” явно підсів фізично, чим одразу скористався суперник – один з дальніх ударів потрапив у стійку і закотився за лінію – 0:1. Берегівці додали, намагаючись врятувати ситуацію. Після подачі чергового кутового арбітр зафіксував гру рукою захисника гостей і призначив одинадцятиметровий. Пенальті чітко реалізував Ференц Барта – 1:1.

Основний час так і завершився з нічийним результатом. Долю путівки у фінал вирішували післяматчеві штрафні удари. І тут вкотре на висоті виявився кіпер берегівчан Іштван Береш, котрий зумів відбити два одинадцятиметрові. В підсумку господарі перемогли – 4:1 і вийшли у завершальну частину турніру.

Ще один фіналіст Зимового Кубку визначиться у грі виноградівського J.J. клубу з берегівським ФК “Запсонь”, яка відбудеться наступної суботи.

Тепер “Берегвідийк” - в очікуванні свого суперника.

Нагадаємо, Футболісти "Минаю" програли команді зі Львова.

Читайте на ГК:Важка втрата для кожного: 46-річний закарпатець приєднався до лав “Небесного війська” (ФОТО)
Читайте на ГК:“Щоб ми мали можливість жити”: ще один закарпатець відправиться в останню земну путь (ФОТО)
Читайте на ГК:«Kelme Cup in Beregovo»: у Закарпатті проводять традиційний всеукраїнський футбольний турнір