4. > >

На Закарпатті відбувся шашковий турнір, присвячений Міжнародному жіночому дню

04.03.2021 14:34 Спорт

Участь у змаганнях взяли 12 спортсменів, з поміж яких – одна жінка.

Саме вона була у центрі уваги решти учасників, які привітали Галину зі святом весни. Цей урочистий момент додав значного позитиву та натхнення до гри усім спортсменам, передає Карпатський об`єктив.

Приємною несподіванкою турніру став надзвичайно потужний виступ кмс Галини Віхніної. Очевидно, вона і сама не очікувала такого повороту подій. Так чи інакше, вона з легкістю набирала очки, що спантеличило її конкурентів.

Фінішувала Віхніна з яскравим результатом – 19 очок з 22 можливих. На другому місці опинився кмс Михайло Рішко – 18 очок. Третє почесне місце посів кмс Іван Дьордяй (у його активі 16 очок).

Переможці були нагороджені кубками, медалями та грамотами, повідомляє управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради.

Нагадаємо, що Закарпатські тенісисти вибороли шість медалей на всеукраїнському турнірі

Читайте на ГК:День народження став днем поховання: полеглому Герою із Закарпаття мало б виповнитися 29 років (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Перепалка на Закарпатті: поліцейські затримали підозрюваного у нанесенні тяжких ножових поранень (ФОТО)
Читайте на ГК:Чемпіонат України з футболу: військовий Ужгородського РТЦК та СП зробив символічний удар м’ячем (ФОТО, ВІДЕО)