2. >

Український мотогонщик вперше в історії виграв Суперпоул на чемпіонаті світу (ФОТО)

17.10.2020 22:30 Спорт

Молодий український мотогонщик Микита Калінін добився історичного результату.

Український мотогонщик Микита Калінін здобув перемогу на фінальному етапі чемпіонату світу з Супербайку в класі World Supersport 3000, який відбувся в Ешторілі (Португалія).

21-річний Калінін став першим в історії незалежної України мотогонщиком, який виграв гонку Суперпоул. Наш співвітчизник на тренуванні на трасі показав третій результат, проте вже на самій гонці зумів поліпшити свою їзду і фінішувати першим.

Відзначимо, що Калінін виступає за команду Battley-RT Motorsports by SKM-Kawasaki.