4. > >

Футболісти "Минаю" у меншості не дали себе обіграти "Інгульцю"

04.10.2020 11:08 Спорт

Матч двох новачків УПЛ завершився внічию.

Дебютанти УПЛ Інгулець і Минай зіграли внічию 1:1 в матчі п'ятого туру чемпіонату України, повідомив Кореспондент.

Команди обмінялися реалізованими пенальті - в дебюті матчу за Минай забив Анатолій Нурієв, а за Інгулець на 35-й хвилині забив Ніка Сичинава.

Після перерви Минай залишився в меншості. Василь Пиняшко отримав другу жовту картку і достроково залишив поле.

Інгулець не зміг скористатися чисельною більшістю і залишається без перемог в еліті - чотири нічиїх і одна поразка в п'яти матчах.

Інгулець - Минай 1:1

Голи: Сичинава, 35 (з пенальті) - Нурієв, 9 (з пенальті)

Інгулець: Кринська - Балан, Павлов, Ковальов, Квасний - Лупашко (Мишуренко, 75), Кучеренко - Козак (Щедрий, 66), Запорожець, Коваленко (Мкомола, 65) - Сичинава

Минай: Попович - Маембе, Меліченко, Маткобожик, Саків - Матіч - Нурієв (Голодюк, 90+2), Кожанов (Сніжко, 60), Ткачук, Піняшко - Шиндер (Ахмедзаде, 67)

Попередження: Козак, Коваленко, Лупашко, Ковальов - Попович, Піняшко, Маткобожик, Ахмедзаде

Вилучення: Піняшко, 57 (повторне попередження).

Нагадаємо, на Свалявщині пройшов чемпіонат з важкої атлетики серед юніорів (ВІДЕО).

Читайте на ГК:Небесна варта: Ужгородський ліцей придбав FPV-дрони для 128-ї бригади (ФОТО)
Читайте на ГК:300 доларів за «допомогу» у складанні іспиту з водіння: двом закарпатцям повідомили про підозру (ФОТО)
Читайте на ГК:Запобігання корупції: на Закарпатті відбувся мобільний курс оборонного менеджменту (ФОТО)