Днями у м. Київ відбувся Кубок України з Комбат Дзю-дзюцу.
Місто Мукачево в складі збірної Закарпатської області представляла Скуба Маріанна, де в двох розділах Фулл-контакт та Клоз–контакт здобула перемогу у ваговій категорії до 68 кг, вік 18+. Про це повідомила mukachevo rada.
Для довідки:
Комбат Дзю-дзюцу – прикладне комплексне бойове мистецтво і міжнародне спортивне єдиноборство, основою якого є мистецтво реального рукопашного бою в умовах військових дій, штурмових операцій спецпідрозділів армії і поліції, а також методи протидії агресії вуличної злочинності.
Комбат Дзю-дзюцу характеризується швидкісним боєм на поразку, в якому суперник не повинен мати можливості чинити опір, і бути переможеним протягом 3-5 секунд.
Для цього використовується спеціальна ударна техніка позбавлення рівноваги і нокаутування, а також техніка контролю центральної лінії суперника.
Тренує спортсменку Скуба Михайло.
Вітаємо їх та бажаємо подальших перемог!
Нагадаємо, що воїни 128-ої окремої гірсько-штурмової бригади грали у футбол з духовенством (ВІДЕО).
Читайте також:
- Закарпаттю загрожує складний період: небезпека настигла місцевих жителів
- Інфекційна хвороба масово атакує всю Україну: ряд інфікованих у Закарпатській області
- Закарпатка по-звірячому ґвалтувала чоловіка віником із дерев’яною ручкою: за жорстоке сексуальне насильство на жінку чекає 10 років за ґратами
- Трагедія на Закарпатті сколихнула весь світ: 10-річного хлопчика живцем спалили п'яні батьки - дитина загинула в стражданнях, прикута ланцюгами