1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Іршаві провели відкритий чемпіонат з годзю-рю карате: змагання приурочили до Дня фізичної культури і спорту (ФОТО)

14.09.2020 21:20 0 Спорт
 

У змаганнях взяло участь близько 60 учасників, спортсмени мали змогу проявити себе в таких розділах ката годзю-рю, ката кобудо (зі зброєю), ірікумі дзю та ірікумі го (повноконтактні поєдинки).

Як інформує Іршавська районна державна адміністрація, у змаганнях, які проведено до дня фізичної культури і спорту,  взяло участь близько 60 учасників різних вікових категорій.

Ката годзю-рю, ката кобудо (зі зброєю), ірікумі дзю та ірікумі го (повноконтактні поєдинки), саме в таких розділах спортсмени мали змогу проявити себе.

Вітали присутніх представник Іршавської райдержадміністрації Андрій Данканич, голова районної ради Віктор Симканинець та голова Іршавської міської ради Степан Бобик.

Для більшості маленьких учасників такі змагання стали одними з перших, а більш досвідченні спортсмени мали змогу показати їм свої досягнення та рівень підготовки, до якого треба прагнути і досягти його тренуючись.

За результатами загальнокомандного заліку призові місця розполілилися так:

  • І місце - СК Самурай, м. Іршава, кер. Мелеганич К.
  •  ІІ місце - Центр Тхеан-до Супар Г, смт. Довге, кер. Фірка Ю.
  • ІІІ місце - Закарпатська обласна федерація Кіокушинкай карате, м. Ужгород, кер. Гіді В.

Зазначимо, що змагання з годзю-рю карате в умовах адаптивного карантину проведено при умові дотримання вимог Постанови Кабінету Міністрів України № 392 від 20 травня 2020 року «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoY-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» із змінами, внесеними постановами КМУ від 12.06.2020 року № 480 і від 17.06.2020 року № 500, Постанови Головного санітарного лікаря України від 06 червня 2020 року № 35 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-масових заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Фото Петро Шинкар

Нагадаємо, Виноградівська команда політичної партії «Слуга Народу» спільно з місцевою громадою відзначили День фізичної культури та спорту.

Читайте на ГК:На Іршавщині попрощались із загиблим захисником Дмитром Шалеником
Читайте на ГК:На Іршавщині неповнолітній вдарив по голові та відібрав телефон у харків'янина
Читайте на ГК:Закарпаття втратило ще одного сина: на війні загинув вчитель з Іршавщини
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська