1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >
  5. Перечин

На Закарпатті проводили змагання зі спортивної ловлі щуки

07.09.2020 20:22

5 вересня у приватній садибі «Турянський двір», що в с. Тур’я Поляна Перечинського району, відбувся третій етап «Pike Battle Турянського двору 2020».

Змагання зі спортивної ловлі щуки спінінгом з берега зібрали на Перечинщині 62 учасника з Луцька, Львова, Києва, Рівного, Тернополя та Закарпаття, повідомив КО.

Традиційно турнір проходив у форматі «дуелей» і складався з двох етапів. На першому етапі спортсменів поділили на дві зони і визначили по вісім кращих рибалок, які отримали путівки до наступної частини змагань. Другий етап змагань складався з трьох раундів на вибування (1/8, 1/4 та 1/2 фіналу), гри за третє місце та фіналу.

За підсумками цікавої та безкомпромісної боротьби перше місце посів ужгородець Тарас Макар. Другим завершив змагання іршавець Василь Лендєл, а третім – киянин Артем Некряч.

Що важливо, турнір проходив за принципом «упіймав-відпустив», який передбачає максимально дбайливе ставлення до впійманої риби, адже спортсмен повинен звільнити її з гачка без зайвого травмування.

Зазначимо, що попереду на учасників чекає ще два етапи, за підсумками яких стане відоме ім’я переможця в номінації «Кращий рибалка року» за версією «Pike Battle Турянського двору».

Варто відзначити, що нещодавно в історії риболовного спорту Закарпаття відбулася важлива подія. Вперше за 20 років наша область була представлене на чемпіонаті України з ловлі хижої риби спінінгом з берега, який відбувся на Чернігівщині. На жаль, вибороти високі місця нашим хлопцям не вдалося, однак вони здобули неоціненний досвід, який у майбутньому неодмінно стане в нагоді.

Олег МИКИТА

Нагадаємо, біля транспортного мосту в Ужгороді трапилась ДТП (ФОТО)

Читайте на ГК:Прикордонний Перечин та сакуроманія: одне із міст Закарпаття "вбиває сюрпризами" у цей  період (ФОТОФАКТ)
Читайте на ГК:Цвітуть "найдорожчі" лісові ягоди і є вже білі гриби: весняний феномен облетів Україну
Читайте на ГК:Човни й раритетні "амфібії" на закарпатських водоймах: що називали "гайовом" й чи були кораблі в регіоні?