2. >

На Закарпатті відбувся чемпіонат з греко-римської боротьби (ФОТО, ВІДЕО)

19.08.2020 17:49 0 Спорт

В м.Ужгород проходив Чемпіонат Закарпатської області з греко-римської боротьби серед кадетів

В змаганнях приймали участь спротсмени з Берегова, Виноградова, Мукачева, Ужгорода та Тячева.

Як повідомляє Закарпатська обласна федерація з Греко-римської боротьби, у ваговій категорії 45кг перше місце виборов Євген Поковба (м.Тячів), друге – тячівець Олександр Форкавець (м.Тячів). У ваговій категорії 48кг – переможцем став Роман Довгей.

У ваговій категорії  51 кг переможцем став Олександр Думнич, 55 кг – Павло Дерябін. Третє місце у в.к. 60 кг – у Максима Ференці.

Друге та третє місце у ваговій категорії 65 кг посіли Адам Бєлоцький та Олександр Гегедиш.

У в.к. 71 кг другим став Юрій Матчук, Василь Думнич виборов третє місце у в.к. 80 кг. "срібло" перейшло до учасників вагових категоріях  92 кг – тячівця Івана Синьо, а в.к. 110 кг – Василя Кодрі.