2. >
  4. > >

Закарпатці вибороли бронзу в чемпіонаті України з жиму лежачи (ФОТО)

03.08.2020 09:14 0 Спорт

У місті Мангуш Донецької області пройшов чемпіонат України з класичного жиму лежачи серед чоловіків. жінок та ветеранів.

Закарпаття представляли двоє пауерліфтерів з обласного центру Олександр Шляхта і Леонід Квятковський, котрі виступають за спортивний клуб УжНУ.

Майстер спорту України міжнародного класу Олександр Шляхта змагався серед чоловіків у ваговій категорії до 83 кг, у якій були показані найвищі на чемпіонаті результати. Перше місце з результатом 205 кг посів Володимир Тютюшкін з Кропивницького, на 2,5 кг менше за нього підняв срібний призер Юрій Бабинець з Харкова, з таким же показником 202,5 кг «бронзу» виборов ужгородець, котрий був трохи важчим за суперника. До речі, з цим результатом наш спортсмен на 5 кг перевершив ветеранський рекорд України, який належав йому ж. Варто відзначити, що він має майже стільки ж років, скільки чемпіон і віце-чемпіон разом узяті.

В останній день змагань виявилося, що Олександр ще й посів третє місце в абсолютному заліку серед спортсменів усіх вагових категорій.

Серед ветеранів першої вікової групи бронзовим призером у вазі до 93 кг з результатом 147,5 кг став цьогорічний випускник-магістр факультету здоров’я та фізичного виховання УжНУ Леонід Квятковський.

Андрій Федорішко, голова обласної федерації пауерліфтингу.

Читайте на ГК:Весняне диво на Закарпатті: каштани зацвіли в одному з регіонів області (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді провели екскурсію для поранених військових (ФОТО)
Читайте на ГК:Голови та руки обмотанні залізними канатами: українські археологи виявили шокуючу знахідку (ФОТО)
Читайте на ГК:Життя закарпатських ромів між світовими війнами: з'явились унікальні кадри (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті виявили склади з "сюрпризом": відомо перші подробиці (ФОТО)
Читайте на ГК:Діти залишились без батька: закарпатці провели в останню дорогу полеглого Героя (ФОТО)