4. > >

Будапештський “Ференцварош” достроково став чемпіоном Угорщини

17.06.2020 14:44 Спорт Голос Карпат

Мукачівець Харатін вийшов на поле у складі зелено-білих на 77-й хвилині.

Команда під керівництвом Сергія Реброва виборола це почесне звання після 24-річної перерви. Загалом клуб ставав найкращим у країні 31 раз.

У 30-му турі чемпіонату зелено-білі гостювали теж у столичних футболістів – спортсменів “Гонведа”. Перша половина гри завершилась за нічийного результату – 0:0.

У другому таймі на 43-ій хвилині Блажич головою поцілив у сітку воріт суперника – 0:1. А ще через 5 хвилин Шкварка подвоїв рахунок – 0:2. До кінця поєдинку більше голів не було.

Таким чином за три тури до завершення першості “Ференцварош” забезпечив собі чемпіонське звання і золоті медалі.

Нагадаємо, закарпатський півзахисник угорського клубу взяв участь в прямому ефірі в Інстаграмі

Читайте на ГК:Тисячі людей вийшли на вулиці і вимагають відставку Орбана: в Угорщині розпочалися масові протести (ФОТО)
Читайте на ГК:Потужне природне явище накрило Західних сусідів: у мережі діляться цікавими відеозаписами (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Екстремальне видовище перетворилося на місиво: в Угорщині сталася масштабна трагедія (ВІДЕО)