1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Берегівщині стартує футбольний Зимовий кубок-2020 (РОЗКЛАД матчів)

06.02.2020 18:14 Спорт

У вівторок, 4 лютого, у Берегово відбувся виконком районної федерації з футболу.

У вівторок, 4 лютого, у Берегово відбувся виконком районної федерації з футболу.

На порядку денному вирішувалися питання, пов’язані з планами на новий сезон, інформує Лобда.

Відкрив засідання голова районної федерації Олександр Чегіль, який звертаючись до присутніх розповів про поточну ситуацію у районному футболі і перспективи його розвитку.

Виступили перед членами виконкому та представниками команд голова районної ради Йосип Шін, заступник голови районної адміністрації Ференц Бімба, заступник голови районної ради Василь Горват та начальник відділу культури, молоді та спорту районної адміністрації Ласло Галас. Усі, хто виступав наголошували на важливості подальшого розвитку футболу у районі, що сприяє пропаганді здорового способу життя, підтримки традицій, зайнятості молоді та дозвілля місцевого населення. Не зважаючи на проблемі, які є у районі та й у державі загалом, керманичі району пообіцяли всебічну підтримку для подальшого розвитку спорту в районі.

Першим питанням порядку денного було затвердження календарного плану спортивно-масових заходів на 2020 рік. Першими змаганнями у цьому році заплановане проведення Зимового кубку району. Чемпіонат району серед дорослих та юнаків стартує наприкінці квітня і завершиться у жовтні. У серпні та вересні буде проведено Кубок району, фінал якого пройде традиційно в останню неділю вересня. По завершенню регулярного чемпіонату пройдуть ігри за Суперкубок району серед дорослих та юнаків. Окрім цього проведуть багато дитячих футбольних заходів. А саме, чемпіонат ДЮФЛ району, який проходитиме з травня по вересень. У березні відбудеться третій за ліком Міжнародний футбольний турнір «Кубок Шандора Петефі». У серпні – Міжнародний турнір «Кубок Святого Іштвана». До дня Молоді України у червні заплановано провести бліц-турнір серед юнаків, а у вересні «Кубок Берег-фест». На початку квітня пройдуть змагання з міні-футболу серед ветеранів. Інший турнір серед ветеранів відбудеться у серпні. Відбудуться також футбольні турніри пам’яті Дюли Ороса, Павла Бідзілі та інших. Завершиться футбольний сезон у грудні Зимовим кубком з міні-футболу.

Далі члени виконкому перейшли до організації та проведення Зимового кубка Берегівського району з футболу. Обговоривши це питання ухвалили рішення розпочати його 9 лютого. Змагання проходитимуть у двох зонах. Ігри команд групи А проходитимуть на стадіоні «Чопівка» у місті Берегово. Ігри групи В відбуватимуться на стадіоні у селі Велика Бакта. Ігри 1/2 фіналу пройдуть на стадіоні у селі Кідьош, а гра за третє місце та фінал на стадіоні села Гать 22 березня.

За результатами жеребкування до групи А потрапили: ФК «Гать», ФК «Інтер» (Берегово), ФК «Вилок», ФК «Кідьош» та ФК «Вари». У групі В змагатимуться: ФК «Бакта, ФК «Перехрестя», ФК «Запсонь» та ФК «Талісман» (Великі Береги).

У неділю, 9 лютого, на поле вийдуть:

Нагадаємо, Зимовий Кубок Берегівщини-2019 вибороли футболісти Яноші (ФОТО)

Читайте на ГК:Громадянин Туреччини намагався незаконно “прихопити” з собою в Угорщину чотирьох українців
Читайте на ГК:Берегівська група “Життя” відтворює його в усіх реаліях (ФОТО)
Читайте на ГК:У "Вилоку" та "Лужанці" громадяни Угорщини намагались підкупити закарпатських прикордонників (ФОТО)
загрузка...