2. >
  4. > >

Ужгородські боксери здобули перемогу на міжнародних турнірах у Словаччині та Угорщині

02.02.2020 13:30 Спорт

4 золоті медалі здобули спортсмени Ужгородської федерації боксу на міжнародному турнірі II Slovenskey Ligy boxu 2020, який завершився 1 лютого в м. Кошице.

Як повідомив Prozak.info , боксери, яких підготував тренер Олександр Яблонський, показали стовідсотковий результат:

– Підгородський Алан у ваговій категорії 54 кг переміг спортсмена Samuel Melicher з Box Club Lučenec
– Петрик Юрій здобув перемогу над Gabriel Girovsky (Košicky Box Klub) у категорії 81 кг
– Сокач Ярослав теж здобув золото, перемігши свого словацького опонента.
– Георгій Кушнаренко став кращим у ваговій категорії 75 кг та переміг Daniel Frankovič з Košicky Box Klub

А минулого тижня Закарпатська команда з боксу гідно представила свою країну на міжнародному турнірі XIXO - 2020 в угорському місті Сіксо. У змаганнях взяли участь 110 боксерів з Угорщини, Чехії, Польщі та України.

1 місце посіли ужгородці Бандура Юліан, Риган Сергій, Сегедій Андрій, які тренуються під керівництвом Роберта Юроша.

Золото також дісталося вихованцям маріупольського КДЮСШ Атлетик Руслан Луньов (тренер Коссе А.В.) і Микита Крапівін (тренер Горбачов Г.І.).

І місце: Джалагонія Дмитро, Підгородський Алан, Сокач Ярослав, Райцюк Михайло
Бронзові нагороди здобули: Боровський Володимир, Марковці Іван та Дорчі Едуард (тренер Василь Тидір з м. Берегово).
Рішенням журі змагань, команда України була визнана кращою і була нагороджена спеціальним кубком. Ужгородська федерація боксу вдячна Миколі Жолтані за сприяння у виїзді спортсменів на турнір в Угорщину, а також президенту УФБ Степану Молнару.

Нагадаємо, Ужгородські боксери завоювали дві золоті нагороди на турнірі в Южноукраїнську

Читайте на ГК:Летальний наслідок від грипу: в Україні померла 9-річна дитина
Читайте на ГК:На Закарпатті водій намагався дати хабаря поліцейським: що було далі (ФОТО)
Читайте на ГК:День народження став днем поховання: полеглому Герою із Закарпаття мало б виповнитися 29 років (ФОТО, ВІДЕО)