1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

До Дня святого Миколая у Мукачеві відбувся турнір з легкої атлетики (ФОТО)

11.12.2019 10:34 Спорт

У турнірі прийняли участь команди з Мукачева, Хуста, Львова та Ужгорода.

У турнірі прийняли участь команди з Мукачева, Хуста, Львова та Ужгорода.

З метою популяризації легкої атлетики на базі СОК ДЮСШ був проведений турнір з легкої атлетики, присвячений до Дня святого Миколая.

Юнаки та дівчата 2008, 2009, 2010 р.н. і молодші змагалися у стрибках у довжину, у бігу 30 метрів та зустрічній естафеті.

Вони отримали досвід виступу у турнірі та нові враження від боротьби з суперниками.

За результатами змагань переможці були нагороджені грамотами та медалями.

Біг 30 метрів (дівчата)

2008 рік народження: І місце – Яцола Веліміра (Ужгород), ІІ місце – Волошин Ніколетта (Мукачево), ІІІ місце – Вальчук Наталія (Львів).

2009 рік народження: І місце – Керецман Віра (Мукачево), ІІ місце – Іван Аліна (Ужгород), ІІІ місце – Яцканич Марія (Ужгород).

2010 рік народження і молодші: І місце – Бабанська Стелла (Мукачево), ІІ місце – Барзул Софія (Хуст), ІІІ місце – Колесник Яна (Ужгород).

Біг 30 метрів (юнаки)

2008 рік народження: І місце – Костиря Сергій (Мукачево), ІІ місце – Сірко Владислав (Ужгород), ІІІ місце – Мельниченко Олександр (Мукачево).

2009 рік народження: І місце – Людвіг Степан (Мукачево), ІІ місце – Кертис Дмитро (Мукачево), ІІІ місце – Голубка Станіслав (Ужгород).

2010 рік і молодші: І місце – Петрус Роман (Мукачево), ІІ місце – Букланов Дмитро (Мукачево), ІІІ місце – Петрус Максим (Мукачево).

Стрибки у довжину (дівчата)

2008 рік народження: І місце – Яцола Веліміра (Ужгород), ІІ місце – Вальчук Наталія (Львів), ІІІ місце – Балог Олександра (Мукачево).

2009 рік народження: І місце – Керецман Віра (Мукачево), ІІ місце – Іван Аліна (Ужгород), ІІІ місце – Юрас Вікторія (Мукачево).

2010 рік народження і молодші: І місце – Куруца Анастасія (Ужгород), ІІ місце – Колесник Яна (Ужгород), ІІІ місце – Бабанська Стелла (Мукачево).

Стрибки у довжину (юнаки)

2008 рік народження: І місце – Сірко Владислав (Ужгород), ІІ місце – Грабар Богдан (Мукачево), ІІІ місце – Костиря Сергій (Мукачево).

2009 рік народження: І місце – Людвіг Степан (Мукачево), ІІ місце – Глагола Юрій (Мукачево), ІІІ місце – Гінда Володимир (Львів).

2010 рік народження і молодші: І місце – Петрус Роман (Мукачево), ІІ місце – Букланов Дмитро (Мукачево), ІІІ місце – Петрус Максим (Мукачево).

Естафета (4 юнака та 4 дівчини) :

2008 рік народження і молодші:

І місце – команда м.Ужгорода;

ІІ місце – команда м.Мукачева-1;

ІІІ місце – команда м.Мукачева-2.

Варто твідмітити величезну організаційну роботу суддівської колегії – тренерів-викладачів СОК ДЮСШ, а саме: Андреасову Л.В., Будкевича Г.Б., Губіна Є.В., Кузнецову Л.М., Панкулич І.В., Паулишинця О.О.

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Нагадаємо, в Ужгороді 100 боксерів змагатимуться за «Кубок Діда Мороза 2019».

Читайте на ГК:Вулицю Грушевського в Мукачеві перекриють на два дні (СХЕМА об’їзду)
Читайте на ГК:У Мукачеві знову народилися двійнята
Читайте на ГК:В Мукачеві на два дні перекриють одну з вулиць міста (СХЕМА)