1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«Мукачівська Зірочка - 2019»: у Мукачеві пройшла першість з художньої гімнастики (ФОТО)

23.11.2019 21:38 0 Спорт
 

На змагання приїхали учасниці з Києва, Вінниці, Хмельницького, Житомира, Львова, Ужгорода, Перечина та Миколаєва.

Як пише видання «Карпатський об’єктив», 23 листопада, у Мукачеві на СОК ДЮСШ, пройшла відкрита першість з художньої гімнастики. Юні спортсменки приїхали на змагання під назвою ” Мукачівська зіронька” з різних міст України.

В яскравих гімнастичних костюмах атлетки змагалися за звання найкращої з 8 ранку. На килим виходили з різною програмою та передметами для виступу: м’ячі, булави, стрічки та халахупи.

Щодо вікової категорії, то у змаганнях брали участь дівчата починаючи з 2004 року до 2015. Ідеальні виступи та сльози через невдачі, змагальний день підійшов до свого логічного завершення – нагородження. Відтак в різних вікових категоріях і залежно від форми виступу дівчат нагороди грамотами, медалями та цінними подарунками.

Художня гімнастика, один з найкрасивіших видів спорту. Та такі змагання – це вже результат, тої великої праці, яку проробили спортсменки з тренерами. Витонченість рухів та неймовірна гнучкість, таким був змагальний день ” Мукачівська зіронька”.

Ірина ГРАБКО

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Мукачеві пройде відкрита першість з художньої гімнастики «Мукачівська Зірочка - 2019».

Читайте на ГК:Непоправна втрата у футбольній Мукачівщині - помер Віктор Шварц
Читайте на ГК:У Мукачеві взялися за таксистів-нелегалів: озвучено терміни легалізації та вимоги
Читайте на ГК:У Мукачеві дитині-сироті придбають квартиру коштом громади
Цей матеріал також доступний на таких мовах:
загрузка...