1. Новини Закарпаття
  2. >

Здобули кубок та грамоту: Закарпатські параолімпійці перемогли на міжнародному турнірі з настільного тенісу в Чехії (ФОТО)

17.11.2019 21:50 0 Спорт
 

14-17 листопада 2019 року в Чехії відбулись міжнародні змагання спортсменів-інвалідів з настільного тенісу – відкритий кубок міста Градець Кралове.

Вдруге в них активну участь прийняли спортсмени-інваліди з Закарпатської області. У змаганнях крім українців прийняли участь 12 команд спортсмени-інваліди з Чехії, Словаччини, Польщі, ФРН і Сербії. Минулого року українська збірна у цих змаганнях зайняла восьме командне місце. Нині ж закарпатцям вдалось завоювати перше командне місце.

Змагання проводились виключно в командному заліку. За звитягу закарпатські параолімпійці були нагороджені кубком і грамотою. Серед закарпатських параолімпійців участь у змаганнях прийняли члени Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець, Віктор Карп та Антоніна Ходзинська. Тренером закарпатських параолімпійців виступив Іван Біров. 

Зі слів Олександра Лизанця перше командне місце це значний успіх для закарпатських спортсменів. Крім досвіду участі в такому турнірі, де виступають кращі параолімпійці Європи йому вдалось налагодити контакти з представниками збірної Німеччини з приводу співпраці в тому числі в плані створення спортивно-реабілітаційного центру в місті Ужгороді.

Закарпатські спортсмени-інваліди висловлюють щиру подяку керівнику Регіональної української спілки Східної Чехії Наталії Доценко завдяки якій закарпатську команду було запрошено на дані змагання, та всім хто допоміг з фінансуванням участі закарпатських параолімпійців в турнірі, а саме: народному депутату Горвату Роберту Івановичу, директору ПП «Пантеон» Лило Миколі Дмитровичу та почесному консулу Латвійської Республіки в м. Ужгороді та Закарпатській області Юрію Ігнатко.

Нагадаємо, Закарпатський ФК "Минай" здолав місцевий «Земплін» у Міхаловце.

Читайте на ГК:На Закарпатті збільшили площу унікального заповідника
Читайте на ГК:Прогноз погоди на Закарпатті: мінлива хмарність, без істотних опадів
Читайте на ГК:МОН озвучило вимоги до навчання в школах у пандемію
Цей матеріал також доступний на таких мовах:
загрузка...