1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Ватерполісти ВК «Ужгород» – п’яті в чемпіонаті країни

15.11.2019 16:07 Спорт

Днями відбувся фінал Чемпіонату України - 2019 року з водного поло серед юнаків 2005 р.н. та молодших де за комплект нагород бролося команд ВК «Ужгород».

Днями відбувся фінал Чемпіонату України - 2019 року з водного поло серед юнаків 2005 р.н. та молодших де за комплект нагород бролося команд ВК «Ужгород».

Цьогоріч наша команда замкнула п'ятірку кращих клубів України, повторивши результат молодших колег (2007-08 р.н), повідомив Ужгород.нет.

«В фінальних іграх трошки не вистачило зібраності, досвіду, зрештою спортивної удачі. В 3-х програних іграх поспіль наша команда вигравала, але втрачала перемогу на останніх хвилинах, а деколи і секундах гри. Що ж, в спорті так буває, ми щиро вітаємо команди призерів із заслуженим успіхом і продовжуємо працювати!, – зауважив тренер команди Володимир Гавриленко. - Хочу дуже подякувати батькам наших вихованців, тренерам та усім, хто підтримував нас протягом цього непростого сезону, хто вірив у наші перемоги і пробачав нам поразки. Ми відчуваємо цю підтримку і завдяки вам рухаємось вперед! Вірю, що найбільші перемоги у нас попереду».

Результати поєдинків:

ВК "Ужгород" - КІВС (Львів) 7:8

Зб. Харківської обл. - ВК "Ужгород" 12:7

ВК "Ужгород" - Дніпро 17:8

ДЮСШ ім. Кутенка (Львів) - ВК "Ужгород" 10:7

ВК "Ужгород" - ДЮСШ №3 (Львів) 10:13

Нагадаємо, закарпатці вдало виступили на Національному Кубку України за версією карате WKC.

Читайте на ГК:УжНУ відкрив консультаційний пункт для майбутніх студентів
Читайте на ГК:В Ужгородському скансені можна буде навчитися гончарному ремеслу
Читайте на ГК:В Ужгороді можуть закрити інклюзивну кондитерську "Золоті серця Закарпаття" (ФОТО, ВІДЕО)