4. >
  5. Іршава

ФК "Кушниця" виграв футбольний чемпіонат Іршавщини-2019 (ФОТО)

29.10.2019 14:19

У неділю, 27 жовтня, на центральному стадіоні Іршавської ОТГ відбувся "золотий матч" чемпіонату Іршавського району.

сайт Іршавської ОТГ.

Матч відбувся 27 жовтня на центральному стадіоні міста Іршава. Гра виявилася цікавою та результативною. При підтримці вболівальників, а їх на стадіоні зібралось близько тисячі,  футболісти демонстрували неабияку майстерність та бажання забити гол.

Перший тайм, який проходив за відчутною перевагою кушничан закінчився з рахунком 2:0 на користь ФК «Кушниця».

У другому таймі футболісти ФК «Гребля» активізувались вирівнявши гру, але пропустили ще один гол у свої ворота. Коли матч підходив до кінця, і футболісти ФК «Кушниця» вже подумки святкували перемогу гравцям команди Греблі вдалося провести дві швидкі контратаки та забити два голи. На більше вже у них не вистачило часу.

Ужгородський "Минай" зазнав виїзної поразки

Читайте на ГК:Попався "на гарячому": на Закарпатті поліцейські затримали наркоторговця (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпаттям шириться ще одна болюча звістка: клята війна забрала життя Героя (ФОТО)
Читайте на ГК:Спецоперація на Закарпатті: поліція затримала зловмисника на збуті нелегальних боєприпасів (ФОТО)