2. >
  4. > >

ФК "Кушниця" виграв футбольний чемпіонат Іршавщини-2019 (ФОТО)

29.10.2019 14:19 Спорт

У неділю, 27 жовтня, на центральному стадіоні Іршавської ОТГ відбувся "золотий матч" чемпіонату Іршавського району.

У неділю, 27 жовтня, на центральному стадіоні Іршавської ОТГ відбувся

Оскільки по завершенні районного чемпіонату дві команди набрали однакову кількість очок було вирішено визначити чемпіона району зігравши «Золотий матч» між командами ФК «Кушниця» та ФК «Гребля», інформує сайт Іршавської ОТГ.

Матч відбувся 27 жовтня на центральному стадіоні міста Іршава. Гра виявилася цікавою та результативною. При підтримці вболівальників, а їх на стадіоні зібралось близько тисячі,  футболісти демонстрували неабияку майстерність та бажання забити гол.

Перший тайм, який проходив за відчутною перевагою кушничан закінчився з рахунком 2:0 на користь ФК «Кушниця».

У другому таймі футболісти ФК «Гребля» активізувались вирівнявши гру, але пропустили ще один гол у свої ворота. Коли матч підходив до кінця, і футболісти ФК «Кушниця» вже подумки святкували перемогу гравцям команди Греблі вдалося провести дві швидкі контратаки та забити два голи. На більше вже у них не вистачило часу.

Фінальний свисток зафіксував рахунок 3:2 на користь ФК «Кушниця». По закінченню матчу відбулося урочисте нагородження призерів та переможців грамотами, медалями та кубками.

Нагадаємо, Ужгородський "Минай" зазнав виїзної поразки

Читайте на ГК:Попався "на гарячому": на Закарпатті поліцейські затримали наркоторговця (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпаттям шириться ще одна болюча звістка: клята війна забрала життя Героя (ФОТО)
Читайте на ГК:Спецоперація на Закарпатті: поліція затримала зловмисника на збуті нелегальних боєприпасів (ФОТО)