2. >

Україна перемогла Португалію та достроково вийшла на Євро-2020

15.10.2019 08:52 Спорт ВАЖЛИВО

У Києві збірна України з футболу обіграла команду Португалії в матчі кваліфікації чемпіонату Європи з рахунком 2:1 та набравши 19 очок у групу В достроково вийшла до фінальної частини чемпіонату.

Рахунок в матчі вже на 6-й хвилині відкрив Роман Яремчук. На 27-й хвилині Андрій Ярмоленко подвоїв перевагу. На 71-й хвилині м’яч у штрафному майданчику нібито потрапив в руку Тарасу Степаненко. У підсумку українець був видалений за другу жовту картку, а рефері призначив пенальті, який реалізував Кріштіану Роналду. Після цього португальці повністю заволоділи ситуацією на полі, але збірна України зуміла вистояти до фінального свистка і у десятьох.

Заключний матч кваліфікації Євро-2020 збірна України проведе 17 листопада у гостях проти команди Сербії.

Читайте на ГК:Курси валют на 15 жовтня: гривня трохи здала позиції
Читайте на ГК:Акції «проти капітуляції» допомагають Зеленському та нашій дипломатії — соціолог
Читайте на ГК:Тотальне впровадження касових апаратів: що буде з цінами та як це вплине на людей (ВІДЕО)