ФК "Минай" на останніх хвилинах матчу здобув перемогу над ФК «Волинь»

26.09.2019 13:53 Спорт

ФК "Минай" обіграв суперників, та повторив минулорічне досягнення.

ФК

Ужгородські футболісти вже з перших хвилин розпочали грати першим номером. Але увесь перший тайм команда марнувала свої можливості. Суперник не міг створити у першому таймі серйозних моментів, тож перший тайм завершився з рахунком – 0:0.

У другому таймі «минайці» продовжили свій натиск. Волиняни почали більше помилятися. На 56-хвилині гості залишилися в меншості, а на 78-хвилині взагалі був вилучений і другий футболіст «Волині». Чисельна перевага дала змогу закарпатським гравцям діяти вільно. На 84-хвилині Маік отримав пас від Нурієва і зумів забити гол у ворота луцького клубу – 1:0. «Минай» крокує в 1/8 фіналу і вже другого жовтня дізнається свого суперника.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "Минай" вдруге у своїй історії зіграє матч 1/16 фіналу Кубку України.

Читайте на ГК:Це більше, ніж традиція: як пофарбувати яйця на Великдень без хімічних барвників
Читайте на ГК:"Тероризують одну із вулиць": на Закарпатті забили на сполох (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті чатує небезпечна хвороба серед дітей: що важливо знати батькам