1. Новини Закарпаття
  2. >

Сьогодні та завтра пройдуть чергові матчі чемпіонатів Закарпаття

21.09.2019 13:10 Спорт

Виноградівський "Севлюш" продовжить своє виїзне турне матчем у Середньому, де буде цілком прийнятний суперник і кращі інфраструктурні умови, у порівнянні з попередніми матчами.

Хоча минулий матч на цьому полі також був не простим, лише мінімальна перемога 1:0 з раннім голом Чедрика. Цього разу очікується більш впевнена перемога, адже суперники з різних вагових категорій, пише "Лобда".

МФА вже два рази в цьому сезні обігрували полянців, як на своєму полі 4:2, так і на виїзді 1:2. Та попри це вони все одно знаходяться у ролі наздоганяючих і ще одна звитяга над принциповим суперником змусить занервувати свалявців щодо свого срібного місця.

Вільхівці вже три матчі поспіль не можуть здобути очки і пропустили вперед Карпати. Зустріч із аутсайдером, якого вони перемагали вже два рази у два м’ячі (2:0 та 3:1) у цьому сезоні дозволить їм перервати свою чорну смугу.

Витязь очікує складний виїзд у Рахів, де вони спробують зачепитися за очки. До цього вони два рази приймали карпатівців у себе вдома здобувши з ними чотири пункти 2:1 та 1:1.

Початок матчів: юнаки – 14:30, дорослі – 16:00.



Вища ліга (неділя, 22 вересня)

СК «Карпати» (Рахів) – ФК «Витязь» (Концово)
Арбітри: Гала М., Абель О., Бабенко Ю., Красивов О.
Делегат – Зайтлер Л.С.

МФА «Мункач» – ФК «Поляна»
Арбітри: Митровський М., Бабич Т., Боднар С., Чучвич Ю.
Делегат – Попович В.М.

ФК «Вільхівці» – ФК «Бужора» (Іршава)
Арбітри: Вовчанський І., Гарлач І., Біров М., Рущак В.
Делегат – Шитєв Й.Л.

ФК «Середнє» – ФК «Севлюш» (Виноградів)
Арбітри: Лялюк М., Шопа Т., Варга І.
Делегат – Козик В.В.


Західна зона (неділя, 22 вересня)

ФК «Сільце» – ФК «Колос» (Іванівці)
Арбітри: Бобаль Ю., Горгош М., Молнар Р.
Делегат – Митровський М.І.

ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Сокіл» (Кінчеш)
Арбітри: Дьордь Н., Рогач Я., Рущак С.
Делегат – Кампов І.А.

ФК «Боржава» (Довге) – ФК «Заріччя»
Арбітри: Федяй Д., Котубей П., Шуба С.
Делегат – Туряниця В.Ю.

ФК «Боржавське» – ФК «Ф.Медвідя» (Н.Давидково)
Арбітри: Жолобович О., Фула М., Січ О.
Делегат – Жбора Г.В.

ФК «Бобовище» – ФК «Н. Коропець»
Арбітри: Рошко О., Бородайчук В., Куніна Л.
Делегат – Кувік І.О.

ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – вихідний


Східна зона (субота, 21 вересня)

ФК «Ялинка» (В.Бичків) – ФК «Вонігово» – матч відбудеться 22 вересня
Арбітри: Лофинець В., Мазур І., Теремта А.
Делегат – Ряшко М.М.

ФК «Вишково» – ФК «Діброва» (Н.Апша)
Арбітри: Лофинець В., Сухан М., Мазур І.
Делегат – Куля Г.Г.

ФК «Гірник» (Рокосово) – ФК «Копаня»
Арбітри: Жолобович О., Фула М., Січ О.
Делегат – Буковецький Р.Й.

ФК «Хуст» – ФК «Терново» – матч відбудеться 22 вересня
Арбітри: Грубінка І., Козик Я.-молодший, Мондик М.
Делегат – Наскалов В.Б.

ФСК «Говерла» (Ясіня) – ФК «Іза»
Арбітри: Федяй Д., Теремта Й., Теремта А.
Делегат – Швайгер Р.Е.

СК «Тячів» – вихідний

Нагадаємо, ужгородський "Минай" наздогнав львівський "Рух"

Читайте на ГК:На Різдво Пресвятої Богородиці черги на кордонах з Євросоюзом майже відсутні
Читайте на ГК:19-річний закарпатець пограбував дачну "фазенду"
Читайте на ГК:Вітаємо з днем народження (21 вересня для закарпатців і всього світу)
Стрічка