4. > >

МФА у рідних стінах бере три очки у протистоянні з середнянцями

27.08.2019 12:54 Спорт

Команда МФА приймала ФК «Середнє», який в минулому турі досить несподівано здолав амбіційні «Вільхівці».

Однак у Мукачеві господарі з перших хвилин заволоділи ініціативою, взяли під контроль м’яч і потроху почали шукати шляхи до володінь стража середнянських воріт Еріка Гречки. Та й раз у раз моменти виникали, однак, чудову реакцію демонструє Гречка в мінімум трьох епізодах він виручив команду після ударів нападників МФА Дьякова та Станковича. Та все ж, вберегти свої ворота на замку в першій половині зустрічі не зміг. Вже на завершальній хвилині першого тайму партнери виводять віч-на-віч з кіпером Івана Станковича, який зумів приборкати першим м’яч, ніж воротар, а останній вирішив ціною порушення зупинити прохід нападника нашої команди. Як наслідок – попередження та пенальті у власні ворота. Стандарт бездоганно виконав капітан МФА Ігор Королевич, розвівши м’яч та кіпера «Середнє» по різним кутам воріт.

Друга половина зустрічі знову проходила під диктовку господарів. Були кілька перспективних нагод, та підвела реалізація. Ковзкий рахунок не дозволяв розслабитися. Та на 70-й хвилині на поле вийшов Михайло Фляшко, який скористався непорозумінням оборонців команди гостей перехопив м’яч на швидкості втікає від свого візаві по лівому краю зблизився з кіпером і зумів пробити воротаря з доволі гострого кута – 2:0. Як виявилося цей м’яч і визначив долю матчу.

Арбітр: Михайло Райда
Асистенти арбітра: Михайло Лялюк, Тарас Шопа
Резервний арбітр: Іван Варга (усі Іршавський район).
Делегат ФФЗ: Василь Козик (Мукачево).

МФА (Мукачево) – ФК «Середнє» (Середнє) – 2:0 (1:0)

Голи: Королевич 45+1 (пен.), Фляшко 70

МФА: Колісник Максим, Береш Антон, Бекеша Ігор, Січ Олексій, Курильчик Віталій, Станкович Іван (Шелельо Микола 77), Луців Олег, Королевич Ігор (Гридзь Максим 85), Трачук Віталій, Бербека Володимир, Дьяков Ілля (Фляшко Михайло 60).
Запасні: Тихненко Ігор, Забава Андрій, Пулка Микита.
Тренер: Віктор Ряшко

«Середнє»: Гречка Ерік, Зуб Богдан, Ільчук Іван, Мігалко Адріан, Сердюк Владислав (Павлик Валентин 77), Мадяр Віталій (Далекорей Сергій 47), Куртанич Руслан, Джанда Микола (Гальчак Микита 66), Гузинець Олександр (Дячук Олександр 82), Роля Валерій, Фалес Михайло (Колодка Богдан 53).
Запасні: Кисіль Станіслав, Павліш Анатолій.
Тренер: Михайло Стегура

Джерело: "ЛОБДА" з посиланням на прес-службу МФА

Нагадаємо, у вищій лізі чемпіонату Закарпаття перемагають господарі, а в першій лідери втрачають бали

Читайте на ГК:Неподалік пішохідного переходу хлопчика збило авто: перші подробиці аварії в Мукачеві (ФОТО)
Читайте на ГК:Непідкупні поліцейські "запакували" жінку-порушницю: відомо що сталося (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатка зробила “непристойну” пропозицію патрульним: як жінка поплатиться за свою витівку? (ФОТО)