1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Гран-прі Угорщини: Хемілтон вирвав перемогу у Ферстаппена в кінцівці гонки

04.08.2019 23:04 Спорт

Мерседес тактично переграв Ред Булл.

Мерседес тактично переграв Ред Булл.

Макс Ферстаппен перед літньою перервою в Формулі-1 набрав відмінну форму, вигравши Гран-прі Німеччини, а також вперше в кар'єрі завоював поул в Угорщині, повідомив Кореспондент.

З огляду на вузькі кола на Гран-прі Угорщини, Максу для збільшення шансів виграти другу гонку поспіль, потрібно було успішно стартувати, що також йому вдалося, залишивши позаду обидва Мерседеси і навіть виїхати у відрив.

А ось Боттас старт провалив - почавши другим, він пропустив з контактом Хемілтона, пошкодив антикрило і в боксах втратив дуже багато часу, відкотившись на останню позицію.

Після старту стало зрозуміло, що на перший план вийде командна тактика. До піт-стопів Ферстаппен зберігав перевагу над Хемілтоном 2-3 секунди і саме він першим поїхав у бокси. Ця тактика виявилася виграшною, тому що Мерседес затягнув зупинку Хемілтона, який потрапив в трафік і втратив час.

Після піт-стопа Льюїс повернувся в 6 секундах від Макса, втім, за рахунок більш свіжих шин він дуже швидко скоротив відставання, відіграючи по 1,5-2 секунди з кола. Фактично на половині гонки Льюїс наздогнав Макса і кинувся в атаку. На щастя Ферстаппена, він спокійно витримав атаки і втримав перше місце.

Так тривало десь 10-12 кіл, коли Хемілтон несподівано поїхав на піт. У команді вирішили, що краще втратити 20 секунд, але повернутися на більш швидкій і свіжій гумі Soft.

Сміливий хід приніс Мерседесу плоди - Льюїсу потрібно було відіграти 20 секунд за 20 кіл і він дійсно почав відігравати час моментально. Хемілтон наздогнав лідера через 16 кіл, на той час Макс по радіо сказав, що "шинам кінець". Боротьби не вийшло - Хемілтон в кінці стартової прямої по широкій траєкторії пройшов Ферстаппена і поїхав до перемоги.

Ферстаппена шкода, він був близький до перемоги, але Мерседес просто переграв Ред Булл тактично. Слабкою втіхою для Макса може служити те, що він за три кола до фінішу отримав свіжі шини і показав найкращий час в гонці, відібравши бонусний бал у Хемілтона.

Замкнув трійку лідерів Феттель, який в кінцівці гонки обійшов Леклера, але обидва пілоти Феррарі програли лідеру 1 хвилину.

Результати Гран-прі Угорщини:

Читайте на ГК:Угорщина не зніме вето з комісії Україна-НАТО
Читайте на ГК:У Будапешті на два тижні закривають на карантин діючі синагоги
Читайте на ГК:На очах подружки на Балатоні потонув чоловік
загрузка...