2. >
  4. > >

Ужгородський "Минай" зазнав поразки вдома від футболістів з "Агробізнесу"

17.07.2019 20:07 Спорт

У першому домашньому контрольному матчі Минай намагався ні в чому не поступатись своєму більш іменитому супротивнику.

На полі вболівальники могли побачити деякі зміни, які вніс Кобін, зокрема вихід Лободи на місце правого захисника, повідомила Lobda.

Також ужгородці мали змогу поближче познайомитись з грою новачків, з яких на полі з’явились бразильський захисник Антоніо Лопес, фактурний нападник Олег Маїк та мукачівець Євген Русин, який цей сезон проводить у Поляні.

Гості розпочали гру впевненіше і після декількох підходів на 18-ій хвилині відкрили рахунок. На 34-ій хвилині стандарт біля воріт господарів завершився другим голом.

За п’ять хвилин ужгородці розіграли швидкий випад лівим краєм, який розпочав Вагін, який через Русина доправив м’яча на Стасюка, той помітив вільного Пиняшка у штрафній, який забиває ударом з 12 метрів у дальній кут – 1:2.

Друга половина зустрічі також проходила на зустрічних курсах. На 55-ій хвилині Лобода заробив стандарт перед чужої штрафною, який взявся виконувати Гегедош, однак гостей рятує стійка.

Під завершення гри команди ще обмінялись голами. Агробізнес провів стрімку триходівку з лівого краю, на завершенні якої був Семенець – 1:3. За декілька хвилин Карноза заробив пенальті і сам його виконав – 2:3.

Вже у четвер минайці проведуть товариську зустріч із ФК Ужгород, яка буде принциповою для обох команд.

Нагадаємо, у сусідній із Закарпаттям Словаччині відбувся Міжнародний фольклорний фестиваль лемків.

Читайте на ГК:Небесна варта: Ужгородський ліцей придбав FPV-дрони для 128-ї бригади (ФОТО)
Читайте на ГК:300 доларів за «допомогу» у складанні іспиту з водіння: двом закарпатцям повідомили про підозру (ФОТО)
Читайте на ГК:Запобігання корупції: на Закарпатті відбувся мобільний курс оборонного менеджменту (ФОТО)