4. >

Ужгородські гандболістки перемагають суперниць з Миколаєва (ФОТО)

28.03.2019 23:03 0 Спорт

Ужгородські гандболістки не дали шансів дівчатам з Миколаєва.

Сьогодні на «Карпати Арена» відбувся другий матч в рамках другого етапу розіграшу жіночої Суперліги з гандболу. ГК «Карпати» протистояли ГК «Реал» (Миколаїв). Про це пише КарпатНьюс.

Ужгородки актиівно провели першу чверть зустрічі, відірвавшись від суперниць на 5 м’ячів. Гравчині «Реалу» у першому таймі не знайшли контраргументів і, цілком по грі, поступилися з рахунком 14:7.

Прикра подія для «Карпат» сталася у середині першого тайму. Майданчик через травму була змушена покинути основний голкіпер Єлізавета Воронько. Її "у рамці" замінили Тея Чіковані, гра якої у цьому матчі була просто неперевершеною. На її рахунку кілька сейвів та відбитий семиметровий.

Нагадаємо, що виноградівські юні футболісти перемогли киян у фіналі всеукраїнського турніру.

Читайте на ГК:На Закарпатті визначали найкращих пауерліфтерів
Читайте на ГК:На Закарпатті прикордонники виявили сигарети в паливному баці мікроавтобуса Mercedes
Читайте на ГК:Повноводний Уж в обласному центрі показали з висоти (ФОТО)

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter