2. >
  4. > >

Виноградівські юні футболісти перемогли киян у фіналі всеукраїнського турніру (ФОТО, ВІДЕО)

27.03.2019 21:20 0 Спорт Автор: Голос Карпат

У Виноградові визначились фіналісти та переможці турніру відомого краянина.

Впродовж 25-27 березня в боротьбу за трофеї турніру на честь відомого закарпатця, легенди київського «Динамо» В.Раца на спортивних майданчиках змагались більше десятка команд - по 8 команд у двох вікових групах.

Сьогодні визначились володарі престижного футбольного кубка.

Перше місце у старшій групі (2007-2008рр.) зайняла команда ДЮСШ Виноградів, котрі обіграли в фіналі "Арсенал" з Києва із рахунком 1:0.

СДЮШОР "Ужгород" стали переможцями серед молодших футболістів (2009-2010рр.).

У віковій категорії 2009-2010рр.:

ІІ місце посіла команда ФК «Сузіря», Свалява,
ІІІ місце – ФК «Бронька»

У віковій категорії 2007-2008рр.:
ІІ місце завоювала команда Арсенал-1, м.Київ
ІІІ місце – ФК «Сільце»

Також у кожній віковій категорії визначили кращого воротаря, кращого бомбардира та кращого гравця. Кращий гравець у подарунок отримав ще й футболку з автографом Василя Раца. Окрім того, всі учасники змагань були нагороджені грамотами та іменитими значками.

Більше дивіться у відео:

Нагадаємо, подякував за бідність: хто такий дід Петро і чому він "потролив" Порошенка.

Читайте на ГК:Трагічна звістка сколихнула все Закарпаття (ФОТО)
Читайте на ГК:“Косили” під волонтерів: на Виноградівщині затримали хитрий “квінтет” (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На березі Тиси у підніжжя Чорної гори: дорадянська історія Севлюша — Виноградова (ФОТО)