2. >

Закарпатський фехтувальник на візку виборов дві медалі на світовій першості в Об'єднаних Арабських Еміратах (ФОТО)

17.02.2019 14:51 Спорт

В Об'єднаних Арабських Еміратах у м. Шаржа тривав Чемпіонат світу серед юнаків до 23 років із фехтування на візках.

У складі збірної України змагався і закарпатець Максим Магула. І наш спортсмен зміг вибороти дві медалі: срібло - на шпазі, бронзу -  на рапірі.

"Це другий успішний виступ для Максима на таких змаганнях. У 2018-му на ЧС, який відбувався у польській Варшаві, Максим також здобув дві призові медалі. У Шаржі змагання тривали в один день на двох видах зброї, що додавало складнощів спортсменам", - зазначає тренер закарпатських паралімпійців Оксана Рапинець.

Тренерами Макса є Оксана Рапинець, Геннадій Яновський та Емілія Мадяр-Фазекаш, інформує Uzhgorod.in.

Нагадаємо, "Минайці" поступилися ФК "Калуш" у поєдинку на Кубок міського голови Івано-Франківська

Читайте на ГК:Закарпатців залишать надовго без електроенергії: в яких районах будуть відключення?
Читайте на ГК:Вони всюди, сезонні монстри атакують закарпатців: як не стати жертвою?
Читайте на ГК:На його повернення чекали майже 2 роки: Закарпаття зустріло свого давно полеглого захисника (ФОТО, ВІДЕО)