2. >
  4. > >

Мукачівець виборов перемогу на відкритому чемпіонаті в Іспанії зі спортивного орієнтування

28.03.2018 15:12 Спорт

У Каталонії пройшов 14-й відкритий чемпіонат Середземноморських країн зі спортивного орієнтування (Mediterranean Orienteering Championship), в якому взяли участь майже тисяча учасників з 38 країн.

Абсолютними переможцями в елітних категоріях стали восьмиразовий чемпіон світу Даніел Хубман з Швейцарії та росіянка Наталія Гемперле – багаторазова призерка чемпіонатів світу та Всесвітніх ігор,повідомляєКарпатський об'єктив.

У своїй віковій категорії дворазовим переможцем чемпіонату (у спринті та нічному спринті, що проходили в історичному центрі міста) став 35-річний випускник мукачівського клубу спортивного орієнтування «Товариш», минулорічний чемпіон України Сергій Бабич.

Не відстають від досвідченого земляка й юні вихованці «Товариша». Так у Польщі, де закарпатці захищають кольори одного з кращих клубів країни UMKS з Квідзина, у чемпіонаті Поморжа і Куяв вони вибороли для своєї команди чотири нагороди. Ніна Цепурдей, поступившись лише одноклубниці Наталії Пудліс, здобула срібло у змаганнях серед 16-річних спортсменок. 11-річний Владислав Цепурдей став бронзовим призером у групі, де змагалися орієнтувальники 2004-2005 років народження (чемпіоном тут став Мілош Чіньскі із Щецина, друге місце у Віктора Міллера з Квідзина). А серед дівчат цього віку квідзиньчани зайняли весь п’єдестал пошани: перемогла Іга Міллер, «срібло» виборола Аліця Кендзьор, «бронзу» – Катерина Цепурдей. Також з третім результатом, слідом за Алєксандрою Мазан із Злоцєнца та Марленою Бориховською з Єлєної Гури, у категорії найсильніших фінішувала Ніна Расчупкіна.