2. >

Закарпатець вдало дебютував у матчах української прем’єр – ліги з футболу

18.02.2018 14:26 Спорт

В складі каменської «Сталі» проти «Олександрії» з найкращої сторони себе проявив екс-гравець ФК «Середнє», кращий бомбардир минулого чемпіонату Закарпаття з футболу Анатолій Нурієв.

Анатолій вийшов на заміну на 62-й хвилині, а вже через дві хвилини зумів вдало підключитися до атаки своєї команди, здійснив фланговий прохід і віддав вивірену передачу на свого партнера Дмитра Копитова, який забив перший м’яч сталеварів.

Сам поєдинок завершився перемогою «Сталі » - 2:0.  Тож вітаємо нашого земляка з вдалим дебютом, повідомляє Uzhgorod.net.

Нагадаємо,на Олімпіаді в Кореї закарпатець Ковбаснюк у слаломі-гіганті фінішував 57-м.

Читайте на ГК:Націоналісти спалили табір закарпатських ромів на Лисій Горі у Києві / ФОТО
Читайте на ГК:Прогноз погоди на Закарпатті: Мінлива хмарність, без істотних опадів
Читайте на ГК:Новини Закарпаття, Мукачева, Ужгорода, та Виноградова 21 квітня 2018 року

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter