2. >
  4. >

В Ужгороді відбулися чергові матчі Чемпіонату області з хокею: результати дня

27.01.2018 18:25 Спорт

У суботу, 27 січня, льодова арена "Ice Land" в Ужгороді знову приймала матчі Чемпіонату області з хокею. Цього дня зустрічалися пари Ужгородські вовки-Шахтарські барси та Синевир-Спартак.

У першому матчі Ужгородські вовки не дали "барсам" жодного шансу на комфортну гру. Червоно-білі раз у раз небезпечно атакували і протягом трьох періодів поклали у ворота суперників аж 10 шайб. Хет-триком відзначився Президент федерації хокею Закарпаття Василь Ябрик, повідомляє Закарпатський кореспондент.

Вдалим для Шахтарських барсів видався другий період - гравці двічі вдало атакували ворота суперників і пропустили всього одну шайбу. Та все ж у підсумку фінальний свисток зафіксував більш ніж переконливу перемогу вовків - 10:2.

Не сталося сюрпризу й у другому протистоянні - Синевир після поразки від Ужгородських вовків переконливо перемагає Спартак з рахунком 5:1. Трьома забитими шайбами відзначився капітан біло-синіх Валентин Свалявчик.

Приємно здивувала уболівальників і гра молодих хокеїстів у складі ужгородського Спартака. Сподіваємося у наступному сезоні молоде покоління у симбіозі з досвідом ветеранів команди дадуть складуть гідну конкуренцію лідерам турнірної таблиці.

Матчі Чемпіонату області з хокею відбудуться й завтра, 28 січня, початок ігор у 8.30 та у 10.30.

Нагадаємо, в Ужгороді відбувся Чемпіонат області з хокею.

Читайте на ГК:Ремонт ужгородських доріг: прокуратура зайнялась чиновниками міськради Ужгорода
Читайте на ГК:В Ужгороді виявили схрон з протитанковими гранатометами: опубліковано фото / ФОТО
Читайте на ГК:На Закарпатті побилися футболісти: одному було зламано щелепу

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter