2. >
  4. >

Ужгородські фехтувальники – серед лідерів сезону Всеукраїнських чемпіонатів / ВІДЕО

03.01.2018 16:13 0 Спорт

За підсумками 2017-го року — фехтувального сезону Всеукраїнської дитячої ліги 10-13 – двоє ужгородських шпажисток стали одними із лідерок загальнонаціонального заліку.

У своїй віковій групі, Олександра Лазаренко фінішувала другою, а Олена Синиця — третьою. У турнірі «16-ти» найсильніших дитячої ліги у Києві дівчата між собою розігрували ще і титул чемпіонки – у підсумку, Олександра привезла в Ужгород золото, Олена – срібло, повідомляє .

Першу перемогу у новому сезоні здобув і ужгородський шабліст Василь Гумен. Так, у Нетішині на Хмельниччині хлопець виборов золото Всеукраїнських кадетських змагань з фехтування на шаблях. Раніше Василь двічі підіймався на п’єдестал пошани, втім, здобуваючи срібло.

Незважаючи на різдвяно-новорічний період, юні закарпатські фехтувальники уже розпочали тренування. Попереду – Всеукраїнські змагання у різних категоріях,  а також етапи Кубків Європи.

Нагадаємо, в Ужгороді відбувся міжнародний передсвятковий турнір з фехтування.

Читайте на ГК:ГЛИБИНА ЯМИ, ЯК 5-ПОВЕРХІВКА! НА УЖГОРОДЩИНІ ВПРИТУЛ ДО ЛЮДЕЙ ЗАДУМАЛИ КОПАТИ ГЛИНЯНИЙ КАР’ЄР
Читайте на ГК:Загинув рятуючи побратимів: Герой-закарпатець повернеться додому “на щиті” (ФОТО)
Читайте на ГК:“А якби когось прибило”?: на набережній відвалилася величезна гілка (ВІДЕО)