4. > >

Юна закарпатська шахістка показала високий результат на турнірі у Львові

14.11.2017 16:40 Спорт

Ідеться про талановиту ужгородку Марію Габор, яка у свої 8 років має чимало здобутків.

Уперше за шахівницю Марія сіла в 4-річному віці й за такий короткий термін встигла тричі тріумфувати на чемпіонаті Закарпаття у віковій категорії до 8 років. Також юна спортсменка взяла участь у чемпіонаті світу зі швидких шахів, який відбувся на початку червня в Мінську. Конкуренція на цих змаганнях була високою, однак Марія показала якісну гру й зуміла посісти високе шосте місце, повідомив КО.

Свою майстерність ужгородка продемонструвала і на нещодавньому шаховому турнірі – «Юні таланти», який пройшов 12 листопада у Львові. Загалом виявили бажання позмагатися близько ста учасників. Марія провела 8 поєдинків, у яких здобула 6 перемог. Такий результат дозволив їй посісти перше місце серед дівчат.

Олег МИКИТА.

Нагадаємо, хустянка Марія Томищ стала чотириразовою чемпіонкою України з вільної боротьби.

Читайте на ГК:"Спідниці пішли у бій": на Закарпатті жінки  силою відтягували від ТЦК військовозобов'язаного (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Жорсткі вимоги у прикордонній смузі: що вимагатимуть від закарпатців й приїжджих за новими стандартами?
Читайте на ГК:Спецоперація на Закарпатті: 10 учасників потужного угрупування взяли під варту без права на заставу