2. >
  4. >

В Ужгороді змагались держслужбовці зі всієї України

03.10.2017 Спорт

Три дні на спортивних майданчиках ужгородського спорткомплексу «Юність» проходили змагання з п’яти видів спорту в залік всеукраїнської Спартакіади держслужбовців України.

Для Закарпаття є престижним те, що Спартакіада вже не вперше проходить в Ужгороді, а по-друге, кілька років підряд збірна нашої області ставала призером у командному заліку.

У змаганні з шахів взяли участь 22 команди. Тут просто відмінно виступили шахісти Полтавської області, які здобули І командне місце. Друге – у збірної Хмельниччини, третє – завоювала команда держслужбовців Сумської області. Збірна Закарпаття фінішувала на 10 місці. У індивідуальному заліку серед жінок наша Надія Токарчик виборола «бронзу».

У шашках не було рівних збірній Львівської області. «Срібло» – у запоріжців, а «бронза» – у хмельничан. Збірна нашої області посіла 12 місце з-поміж 21 команди.

Цікаво проходили змагання з настільного тенісу. Тут найкращими виявилися івано-франківці. Друге місце вибороли миколаївці, третє – донеччани, які випередили збірну м.Київ. Збірна Закарпаття фінішувала шостою. У індивідуальному заліку наш Федір Халак виборов бронзову нагороду.

Двадцять одна команда боролася за медалі у змаганнях із волейболу. Команди продемонстрували доволі хороший рівень як для аматорів. Але навіть на хорошому загальному фоні виділялося кілька команд, що свідчить про популярність цього виду спорту серед держслужбовців. Дуже впевнено виступила збірна Хмельницької області, яка виборола золоті медалі Спартакіади. Друге – у збірної Луганської області, третє – у Запорізької. Слід також відзначити гру збірних Житомирської, Івано-Франківської, Харківської та Волинської областей. Збірна команда Закарпатської області в підсумку фінішувала шістнадцятою. Як виявилося, це був найгірший результат із-поміж усіх видів змагань.

Хорошу майстерність продемонстрували держслужбовці і в змаганнях із футзалу. Тут теж 7-8 команд могли претендувати на медалі Спартакіади. До фіналу пробилися збірні Миколаївської та Запорізької областей. Напрочуд напружений поєдинок завершився внічию, 1:1, а в серії пенальті перемогу здобули миколаївці (4:3), що принесло їм золоті медалі Бронзові нагороди дісталися збірній Хмельницької області. Слід відзначити також гру івано-франківців, дніпропетровців, львів’ян. Збірна нашої області фінішувала сьомою.

У командному заліку найсильнішою виявилася збірна Хмельницької області, в активі якої 361 очко.

Збірна Закарпаття, яка останні роки постійно посідала місця у призовій трійці кращих команд України, на цей раз фінішувала тільки одинадцятою. Практично в жодному виді змагань (у командному заліку) представники краю не боролися за медалі Спартакіади.

Степан СЕЛМЕНСЬКИЙ, фото Анастасія ПЕНЗОВА

Нагадаємо, виноградівський футболіст забив гол "Ференцварошу" в останньому турі чемпіонату Угорщини.

Читайте на ГК:До Ужгорода з робочим візитом приїде німецька делегація
Читайте на ГК:В Ужгороді проводять набір юнаків та дівчат в регбі-команду
Читайте на ГК:В Ужгороді триває виставка конкурсних ескізних проектів пам’ятника жертвам Голодомору 1932-1933 р.

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter